Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Корисні властивості томатного соку

Корисні властивості томатного соку
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Корисні властивості томатного соку

У томатному соку містяться неорганічні і органічні речовини, наприклад, фруктоза і глюкоза - набагато безпечніше звичайного цукру, і вони містяться в томатному соку. Також в ньому міститься велика кількість всіляких кислот: винна, яблучна, щавлева і лимонна. Але бурштинова кислота, яка вважається найкориснішою, міститься лише в перестиглих помідорах. У складі можна знайти безліч вітамінів: A, PP, B, H, E, C і інші. Більшу частину становить вітамін C, приблизно 60% з усіх вітамінів. Також в томатах багато мінералів: хлор, калій, залізо, кальцій, фосфор, марганець, кальцій, сірка, хром і навіть йод. М'якоть томатів містить вуглеводи, білки, жири та харчові волокна. Завдяки високому кількістю калію можна відкрито заявити, що помідори потрібно включити в раціон людям, страждаючим від серцево-судинних захворювань і хвороб нервової системи. Справа в тому, що помідори поліпшують обмін речовин і провідність нервової системи.

Найбільш корисними помідорами вважаються ті, які мають яскраво виражений червоний колір. Таке забарвлення спостерігається у плодів, що містять лікопін - один з кращих антиоксидантів, що використовується для лікування раку і злоякісних пухлин. Не варто забувати, що можна пити навіть пастеризований сік, в ньому теж міститься лікопін. Так як сік збільшує кількість серотініна в крові, він помітно покращує настрій. Можна пити сік після важких робочих днів, щоб зняти напружений стан і наслідки стресу. Сік виліковує захворювання шлунково-кишкового тракту за рахунок того, що має антибактеріальну, сечогінну, протизапальну і жовчогінну дію. Якщо пити сік кожен день, капіляри помітно зміцніють, що знизить ризик виникнення атеросклерозу.

Речовини, що містяться в томатному соку, усувають процеси бродіння і гниття в кишечнику, тому покращують травлення в цілому. Сік можуть призначити людям з низькою прохідністю товстого кишечника. Не так давно було з'ясовано, що щоденне вживання томатного соку є відмінною профілактикою появи тромбів в судинах, що помітно покращує здоров'я, адже будь-яке серцево-судинні захворювання смертельно небезпечно. Можна пити сік для профілактики варикозного розширення вен, наприклад, людям, які ведуть сидячий спосіб життя, працюючим щодня перед комп'ютером або за кермом автомобіля, це відмінна профілактика тромбозу. Також сік дуже корисний для курців, не тільки тому, що антиоксиданти очищають легені, але і виводять шкідливі речовини з організму. Але щоб досягти подібного ефекту, потрібно випивати 200 мілілітрів томатного соку щодня.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить