Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Корисні властивості ківі які використовують в медицині

Корисні властивості ківі які використовують в медицині
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Корисні властивості ківі які використовують в медицині

Лікарі вже давно стверджують, що додавання ківі в щоденний раціон знижує ризик виникнення дуже страшних захворювань. Вживати потрібно ківі золотистого кольору, так як в них найбільше антиоксидантів. Наступні за ступенем корисності ківі - зелені, під час експерименту з'ясувалося, що кількість антиоксидантів в організмі збільшилося дуже сильно після прийому зелених ківі. Вчені стверджують, що багато захворювання з'являються після окислювальних процесів, але вживаючи ківі, вони пригальмовуються, що захищає організм від появи хвороб. Наприклад, окислення відбувається при атеросклерозі, серцевій недостатності, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, і навіть при злоякісних пухлинах. Ківі може збільшити кількість енергії в організмі і тим самим підвищити працездатність.

Після досліджень в Норвегії було доведено, що ківі має протизапальну і знеболюючу дію. Але також було з'ясовано, що у багатьох людей спостерігається алергія на ківі, що дуже небажано. Потрібно їсти ківі невеликими порціями кожен день, щоб організм міг звикнути. Навіть тим, у кого немає алергії, не можна їсти ківі величезними порціями, це негативно позначається на стані шлунково-кишкового тракту.

Лікарі з Китаю використовують ківі в лікуванні багатьох захворювань, наприклад, можна вилікувати цукровий діабет, так як в ківі не міститься цукру, і він покращує циркуляцію крові в уражених ділянках тіла. За допомогою ківі можна відновити кровопостачання внутрішніх органів.

Дієтологи рекомендують ківі людям, що страждають від відсутності апетиту. Потрібно з'їдати ціле ківі в день або половинку, бажано за півгодини до прийому їжі, щоб поліпшити виділення шлункового соку і апетит. Найкраще починати прийом ківі взимку або навесні, так як організм зневоднюється і втрачає велику частину мінералів і вітамінів. Як включити ківі в раціон? По-перше, ви можете їсти його між основними прийомами їжі, замість того, щоб з'їдати бутерброди з сиром і ковбасою. По-друге, можна їсти ківі за півгодини до прийому їжі, так як в ньому багато клітковини, що поліпшує перистальтику і роботу кишечника.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить