Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чим корисний ківі

Чим корисний ківі
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Чим корисний ківі

У ківі, як і в інших ягодах, міститься безліч мінералів, вітамінів, мікроелементів, вуглеводів і клітковини. Можна відкрито сказати, що ківі містить, мало не найбільша кількість корисних речовин серед усіх ягід. У ньому багато вітамінів в доступній для людського організму формі, наприклад, вітаміну C в ньому більше, ніж у всіх цитрусових і навіть болгарському перці і чорній смородині. Зрозуміло, в ківі містяться дуже важливі вітаміни з групи B, а саме: B9, B2, B3 і B6. Також у складі можна знайти вітаміни D, E, A і так далі. У ківі багато мінералів, які швидко засвоюються людським організмом: натрій, магній, калій, залізо, кальцій, цинк, фосфор і марганець. На 10% ківі складається з клітковини, дисахаридів і моносахаридів. Багато включають ківі в раціон під час дієти, так як він містить 50 калорій на 100 грамів.

Щоденне вживання ківі значно покращує імунну систему організму, покращує його роботу, підвищує відновлювальні та захисні функції, збільшує стійкість до стресу і так далі. Відкрито можна сказати, що ківі - лікарська ягода, тому що вона покращує серцеву діяльність, відновлює клітинний обмін, стимулює травлення, знижує ризик виникнення злоякісних пухлин. Але щоб ківі позитивно впливав на організм, потрібно їсти його щодня. Його призначають в якості профілактики ревматичних захворювань, хвороб сечостатевих шляхів, і захворювань легенів.

Ківі надзвичайно корисний для жінок, тому що він захищає волосся від сивини у зв'язку з тим, що відновлює обмін ліпідів в організмі. Ви можете спалити зайві жири, вивести застояну воду з організму, поліпшити травлення і прискорити обмін речовин. Завдяки ківі проходить важкість у шлунку, також зникає печія і виводиться зайва вода, яка затримується через високий кількості натрію в організмі. Нерідко ківі додають в маски для обличчя, щоб зробити шкіру оксамитовою, ніжною, пружною і здоровою, значно поліпшується колір обличчя. Якщо їсти ківі щодня, можна забути про шкідливий холестерин, поліпшити стан капілярів і судин, очистити кров від шкідливих речовин, а також знизити ризик виникнення варикозного розширення вен і тромбозу.

Але захоплюватися ківі занадто сильно теж не варто, у всьому потрібно знати міру, тому що ківі - екзотичний фрукт, який містить багато кислот, які руйнують зуби і викликають печіння в роті. Ківі може нашкодити дітям, викликати печіння у слизовій і так далі. Не можна їсти ківі з молоком, тому що реакція на організм абсолютно непередбачувана. Також акуратно до ківі потрібно ставитися алергікам, тому що він часто викликає алергію.


 

You have no rights to post comments