Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Установка унітазу своїми руками

Установка унітазу своїми руками
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Установка унітазу своїми руками

Чаша унітазу встановлюється до підлоги за допомогою двох основних способів: проводиться установка за допомогою болтів, як правило, потрібно два або чотири болти, і другий спосіб - установка чаші до дерев'яного піддону, розташованому в підлозі або приклеєного до підлоги за допомогою якісного клею. Але в нашій країні установку на дерев'яні підніжки можна зустріти дуже рідко, простіше скористатися болтами.

Перед установкою потрібно ознайомитися з основними правилами сантехнічного забезпечення звичайної квартири. Потрібно бачити систему в повному розмірі, як правило, починається все з надходження води, а закінчується зливом води з квартири. За це відповідають напірні водопровідні труби, що виготовляються з міцної сталі, але в останні роки сталь вже не так актуальна і труби виробляють з міді. Так як мідь ніколи не іржавіє, труби набагато привабливіше і якісніше, але і коштують набагато дорожче. Корозія сталевих труб пов'язана з тим, що вони не проходять оцинкування, такі труби мають чорний колір. Зовні чорні труби без оцинковки видно відразу, на них видно зварні шви, при оцинковці шви ховаються, тому що захисний шар має товщину близько 40 мкм. Наносять захист на внутрішній і зовнішній шар для поліпшення надійності.

Труби мають різний диметр умовного проходу, але також береться в розрахунок внутрішній діаметр труб. Багато що залежить від щільності стінок труб, розділяють посилені, легкі і звичайні стінки. Щоб з'єднати трубу, потрібно користуватися трійником або муфтою, так само, як і фасонними частинами. Якщо труби мають один діаметр, можна використовувати такі ж труби для з'єднання, але якщо вони відрізняються - користуються муфтами. Якщо є повороти трубопроводу, потрібно використовувати кутові муфти. Трійники допомагають у створенні відгалужень, а щоб встановити перетину труб по одній площині, потрібні хрестовини.

Будь-які відвідні каналізаційні труби зроблені з сірого чавуну, при цьому внутрішня і зовнішня сторона має захисний шар нафтового бітуму. Завдяки йому утворюється захист від корозії і вода слабкіше треться об внутрішній шар. Якщо взяти до уваги потребу в герметизації труб, можна зрозуміти, що місця з'єднань повинні бути добре опрацьовані. Одна з частин труби циліндричної форми встановлюється в розтруб, а потім використовують клоччя для усунення зазору, і додатково зміцнюється цементно-піщаним розчином. Вхід труби оснащується сифоном в тих місцях, де відбувається підключення обладнання сантехніки до відвідної частини каналізації. У даній ситуації сифони служать гідравлічними затворами, які закривають надходження газів з каналізації в квартиру. Тепер, коли ви знаєте про основні нюанси в роботі каналізації, ви зможете без особливих проблем встановити унітаз дуже швидко.

Ви можете вибрати будь-який спосіб установки з усіх, що ми наведемо нижче. Або ви затвердили новий унітаз за допомогою шурупів, встановлених прямо в дюбелі, або закріпіть унітаз до дерев'яної дошки. Для установки шурупами буде потрібно плитковий або цементну підлогу, в іншому випадку встановити унітаз не вийде. Найбільш надійний і зручний спосіб установки - монтаж до тафти, яка являє собою дерев'яну дошку, встановлену всередину виїмки статі. Її роблять з прооліфлену деревини, наприклад, дуба, а знизу закріплюють кілька анкерів, які підтримують стійкість дошки і не дають їй переміщатися. Найбільш прості анкери - цвяхи, забиті всередину в порядку шахової дошки, але головки повинні виступати мінімум на 30 міліметрів. Всередину виїмки наливають розчин з піску та цементу, всередину утаплівают дерев'яну дошку разом з цвяхами. Коли розчин засохне, потрібно закріпити унітаз за допомогою простих шурупів. Для того, щоб надалі можна було відкрутити шурупи, їх обробляють автомобільної графітною або тавотом, але чим би ви їх не обробляли, потрібно покласти шайби з гуми, які знижують ризик пошкодження станини унітазу.

Інший спосіб установки полягає у використанні епоксидного клею, але перед початком роботи потрібно очистити поверхню від можливої ​​пилу і бруду, а також позбутися від жиру. Далі проводиться обробка корундовим каменем, це робиться для утворення шорсткості. Знову знежирте поверхню і нанесіть смолу шаром близько 5 міліметрів, потім притисніть унітаз до підлоги з усієї сили. Так як клеї й смолі потрібно час для засихання, потрібно почекати не менше 12 годин, бажано залишити його сохнути на ніч. Через сильний запах доведеться покинути квартиру.

Щоб не було проблем треба продумати підключення до відвідної лінії. Унітаз під'єднується до відведення каналізації, який іменують випуском. Він буває як кутовим, так і прямим. На випуску є канавки, їх потрібно обробити суриком, попередньо розведеним в оліфі. Далі випуск обмотують пасмом смоли, але врахуйте, що потрібно залишити місце до випуску 5 міліметрів, щоб вона з нею не торкалася. Якщо смола потрапить всередину труби, доведеться довго проводити очищення. Потім потрібно провести установку каналізаційного відводу, але кільцевої зазор зашпаровується за допомогою джгутиків з лляної пряжі, після чого додається цементно-піщаний розчин. Шви потрібно замотати бинтом, а потім нанести частина розчину.

У кінці установки потрібно провести з'єднання зі бачком, що змиває. Якщо ви встановили його до полички унітаза, доведеться закріпити патрубку за допомогою гумової манжети до горловини. Невелика її частина одягається безпосередньо на патрубок, але інші частини вивертаються на зворотний бік і знову одягаються, але відкривши торець патрубка. Потім їх поєднують разом, і частина манжети кріпиться прямо на горловину. Але іноді бувають ситуації, коли бачок монтується на стіну на невеликій відстані від унітазу. Якщо проводиться така установка, потрібно встановити додаткову трубу, і інший кінець обробити клоччям або суриком. Горловина разом з трубою підключаються до манжеті, яку закріпили до труби за допомогою дуже тонкого дроту. Наприкінці встановлення ви повинні перевірити роботу унітазу і зливного бачка, чи все працює коректно? Чи шум або тічка води? Якщо є - перевірте, в якому місці ви допустили помилку і виправте її.


 

You have no rights to post comments