Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як правильно вибрати мультиварку за її параметрах

Як правильно вибрати мультиварку за її параметрах
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як правильно вибрати мультиварку за її параметрах

Для початку ви повинні точно визначитися з тим, чи потрібна вам мультиварка і в яких цілях ви будете її використовувати. Багато жінок не бачать різниці між Пароварки і мультиварки, але різниця суттєва, і в тому числі в ціні. На відміну від пароварки, за допомогою мультиварки можна гасити, варити, смажити і так далі, але для підбору ідеальної моделі потрібно поглянути на важливі характеристики, які ми опишемо нижче.

- Об'єм

У першу чергу подивіться на обсяг приладу, так як від нього буде залежати те, скільки їжі ви приготуєте. Обсяги сучасних моделей знаходяться в межах 1-5 літрів, але купувати модель з великим об'ємом невигідно, якщо у вас невелика сім'я. Для великих сімей об'єм 5 літрів - ідеальний, можна один раз приготувати їжу на цілий день.

-
Прилягання кришки

Обов'язково подивіться на герметичне прилягання кришки, інакше готувати їжу не вийде. Попадання повітря всередину приладу негативно позначається на якості страви, але і це ще не все, якщо всередину потрапить повітря, зіб'ється температура і тиск, тому їжа буде або недовареною, або перевареною. Також подивіться на те, чи є на кришці можливість випуску пари? Якщо така можливість присутня - пар поступово буде виходити з приладу, коли страва приготується. Це збільшує вашу безпеку і знижує шанси на отримання опіку.

- Внутрішнє покриття

Мультиварки мають лише два різновиди внутрішнього покриття, зрозуміло, саме переважне те, яке має захист від пригорання. Іноді можна зустріти моделі з покриттям з декількох шарів і напиленням мармуру. Обидва покриття ідеальні у всіх відносинах, відмити їх простіше простого, і служать вони довгі роки без проблем.

- Режими роботи

Для початку визначтеся з тим, які страви ви збираєтеся готувати в мультиварці. Є близько восьми режимів роботи, але в багатьох моделях їх всього 3 або 5. Найбільш поширені режими роботи: випічка, тушкування, плов, приготування каш і варіння. Але не варто забувати, що за допомогою одного режиму роботи можна готувати зовсім різні страви, через режим приготування плову можна готувати картоплю і макарони, а в режимі приготування каш можна готувати будь-які крупи. Орієнтуйтеся на те, які страви ви будете готувати найчастіше.

- Панель управління

Чим простіше панель управління, тим краще. Погляньте на кількість кнопок, якщо вам щось незрозуміло, уточніть все у продавця. Купуйте моделі з простим управлінням.

- Додатки

У більшості випадків в комплекті з приладом йдуть мірні ложки, книга рецептів, ополоники і стаканчики різного об'єму. Вибирайте модель з прийнятною ціною і великою кількістю доповнень, наприклад, за допомогою книги рецептів ви зможете швидко ознайомитися з тим, як готувати страви і які режими роботи вибирати.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 Scarletta 16.01.2015 20:49
Я б ще додала, що треба дивитись, щоб сама мультиварка не нагрівалась, бо інколи можно обпіктись. Хоча зараз інколи можуть у магазинах надурити. Їм аби продати. тому я дивлюсь завжди спочатку на сайті якомусь інфу усю, а вже після міркую де б купити) в пригоді стають сайти там можно виставити усі свої критерії и дивитись вже яка тобі мультиварка підійде)
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить