Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як працює мультиварка

Як працює мультиварка
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як працює мультиварка

Зовні даний прилад виглядає дуже просто, він представляє собою ємність для продуктів, всередину якої поміщається металевий або пластиковий корпус з можливістю нагріву. Під час приготування їжі не потрібно перевертати або перемішувати їжу, хоча багато чого залежить від страви. Ємність для продукту має особливе покриття, яке не пригорає, вона має різний обсяг і залежить він від вартості мультиварки. Найменші моделі мають об'єм близько 3 літрів, в той час як великі мають об'єм не менше 5 літрів, але є і самі місткі моделі з об'ємом 6 літрів, зрозуміло, коштують вони недешево.

Управляється мультиварка через електронне управління, до того ж можна задати певну програму готування їжі і чекати завершення, як правило, в сучасних моделях не менше десяти режимів роботи. Все, що потрібно від вас - додати всі продукти в спеціальну ємність і підібрати потрібний режим, є режими для тих чи інших страв, наприклад, для плову. Мультиварка врахує необхідну кількість часу і завершить приготування без вашої участі. Звичайно, робота приладу не повністю автоматизована, ви можете вибрати спосіб приготування і задати час.

Зверніть увагу на багаторежимний таймер, він використовується для установки часу початку приготування страви або завершення, щоб воно приготувалося в той час, поки вас не буде вдома. Це дуже зручно, якщо ви повертаєтеся з роботи о дев'ятій вечора, а страва приготується в половину дев'ятого, тому що їжа буде гарячою і дуже смачною. Також дуже важливий параметр - збереження тепла, коли їжа готується, температура всередині приладу знижується, але не повністю, запускається економічний режим роботи. Нерідко підтримка заданої температури доступно протягом доби, це зручно, якщо ви не хочете, щоб страва остигало занадто швидко.

Подивіться на потужність приладу, чим вона вище, тим швидше приготується блюдо. Але часто виробник вказує лише максимальну потужність, тому неможливо сказати точно, з якою швидкістю буде готуватися їжа. Стандартна потужність мультиварки близько 600-800 Вт, але можна вибрати модель з більш високою потужністю, якщо ви хочете готувати велику кількість їжі дуже швидко.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить