Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати вугілля для кальяну?

Як вибрати вугілля для кальяну?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати вугілля для кальяну?

У магазині ви знайдете кальянний вугілля, призначений виключно для розкурювання кальяну. Не купуйте інші види вугілля, у тому числі вугілля для каміна, гриля і шашлику. Можна купити не тільки натуральний, але і бистровоспламеняющійся вугілля, також є електричний і ароматизований. Між ними є істотні відмінності.

Натуральне деревне вугілля - це кусковий вугілля, який пресувати у формі таблеток, пірамідок або брусків. Саме натуральний вугілля вважається найпопулярнішим у тих, хто регулярно курить кальян, тому що він має відмінний аромат. Зроблено вугілля з декількох порід дерев, наприклад, оливкової та лимонного, часто його виготовляють з виноградної лози або шкаралупи кокоса. У ньому не міститься хімікатів, тому й розгорається він довше. Але є й переваги: ​​дуже висока температура, горіння більше двох годин, відсутність диму, відсутність хімічного смаку або запаху.

Бистровоспламеняющійся вугілля - часто використовується новачками, тому що використовувати його простіше простого. Завдяки селітрі і сухому спирту він запалюється за пару секунд, зрозуміло, і випалюється він набагато швидше натурального вугілля. Після підпалу таблетки потрібно почекати час, щоб вона розжарилася з усіх боків. Іноді з'являються іскри при збільшенні температури вугілля, але найнеприємніше - жахливий запах від хімічних речовин. Коли дим перестане виділятися, можете почати розкурювати кальян.

Ароматизований вугілля - звичайний деревне вугілля, який пресують в тонкі пластинки. Аромат природних смол повністю зникає завдяки додаванню ароматичних речовин. Протягом п'яти хвилин після розпалу ви будете відчувати чудовий запах вугілля, але потім він зникне.

Електричний вугілля - через розжарюваного спіраль проходить повітря, тиск якого збільшується через особливої ​​помпи. Це найбезпечніший вид вугілля без чадного газу і запаху. Але коштує він недешево і не настільки поширений, тому не має високої популярності.


 

You have no rights to post comments