Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як розкурювати кальян

Як розкурювати кальян
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як розкурювати кальян

Чашку потрібно наповнити тютюном, для цього візьміть тютюн так само, як сіль, коли ви кидаєте щіпку в каструлю. Потрібно щоб повітря циркулював між листям, при цьому тютюн потрібно укладати правильно, щоб листя було повністю розправленими, а от кидати їх можна як завгодно. Подібну гірку тютюну називають вільною, вона прогорає абсолютно вільно, повільно і рівномірно, тому виходить насичений і приємний дим. Відстань до країв чашки має становити 5 міліметрів. Далі ретельно оберніть і накрийте чашку маленьким шматочком фольги. Потрібно щоб була відстань між тютюном і фольгою, небажано щільне прилягання. Через щільного прилягання тютюн загориться, тому курити кальян буде неприємно через гіркого диму. При подібному випадку потрібно пересунути вугілля до одного з країв чаші, це знизить нагрівання тютюну.

Завжди звертайте фольгу в декілька шарів, наприклад, у два шари. Завдяки цьому знижується ризик загоряння тютюну. Потім пошукайте тонкий і гострий предмет у квартирі, і з його допомогою зробіть невеликі дірочки у фользі, щоб повітря від вугілля зміг вільно надходити. Для цієї мети підійдуть зубочистки або невеликий ножик. Якщо не хочете витрачати час, можете прокатати листи фольги на дрібній тертці.

У колбу додайте холодну воду, трубка повинна бути всередині приблизно на п'ять сантиметрів. Якщо занурити її глибше, то вдихати дим стане практично неможливо і дуже неприємно. Але якщо води буде недостатньо або дуже мало, то дим не буде зволоженим і очищеним. Замінити воду можна чим завгодно, навіть шампанським або лимонадом, це зробить смак кальяну дуже привабливим і навіть п'янким. Також дуже приємний на смак полуничний тютюн на молоці, обов'язково спробуйте.

Якщо ваш кальян має скляний низ, потрібно щільно вставити верхню частину в неї і для посилення ефекту скористатися герметизирующим кільцем з гуми. Якщо ж низ кальяну зроблений з металу, то верхню частину можна без проблем пригвинтити по різьбі. Коли з'єднайте низ і верх, переходите до встановлення шланга і герметизирующей прокладки. Якщо ущільнювач відсутня, скористайтесь паперовою серветкою, папером або навіть туалетним папером, просто скрутивши її навколо штуцера. Після складання знову перевірте герметичність, просто прикрийте рукою верхню частину, а потім спробуйте втягнути з мундштука повітря. У тому випадку, якщо повітря вдихається - перевірте всі елементи кальяну.

Повторіть процедуру вдихання ще кілька разів, через деякий час повітря буде вільно вдихатися, і вам не доведеться докладати зусилля, також ви будете чути характерне булькання. Потім спробуйте втягнути повітря, при цьому закрийте отвір для виходу диму, розташоване нагорі кальяну. Спробуйте прикласти зусилля для вдихання повітря, якщо у вас нічого не виходить - відмінно, але якщо ви спробуєте вдихнути повітря всередину, то побачите, що клапан відтулилося і повітря поступово виходить з нього.

Почніть розпалювати вугілля, можна скористатися пальником або газовою плитою, якщо у вас немає спеціальної запальнички для кальяну. Якщо ви придбали бистровоспламеняющійся вугілля в таблетках, потрібно дочекатися, коли він нарешті обгорить, і іскри НЕ будуть сипатися. Через деякий час їдкий дим перестане виділятися, але якщо ви користуєтеся простим вугіллям, то хімічних речовин в димі не буде. Врахуйте, що таблетка може здатися вам зовсім звичайною, бо буде мати чорний колір і приблизно таку ж форму, як раніше. Але температура таблетки надзвичайно висока, тому не торкайтеся до неї. Під час вигорання ви відчуєте неприємний запах, не дозволяйте нікому затягуватися з кальяну, так як це дуже небезпечно для здоров'я. Щоб не травмуватися про іскри під час вигоряння, потрібно надіти захисний ковпак, який часто йде в комплекті з кальяном. Коли вугілля повністю обгорить і дим перестане з'являтися, потрібно вичекати 20 секунд перед затягуванням.

Коли вугілля буде підготовлений, він буде мати самий звичайний колір: срібний, сірий, червоний і так далі. Покладіть його на фольгу, наприклад, на центральну частину, а потім надіньте ковпак на кальян, якщо він йшов в комплекті. Тільки зараз можна приступати до розкурюванням. Через одну-дві хвилини тютюн стане досить гарячим, тому приберіть вугілля до краю, інакше тютюн може запалати і з'явиться жахливий дим з неприємним запахом. Якщо ви курите кальян перший раз, то обов'язково відчуєте гіркий або кислий смак у роті і дивну біль у горлі. Все це через нестабільне виділення диму, з'являється проблема через низьку герметичності. Потрібно подивитися на всі стики, тим більше на місце з'єднання шланга або трубки. Зрозуміло, треба подивитися, чи не торкається чи тютюн до вугілля. Покладіть шматочок фольги на тютюн, на фользі повинні бути отвори. Потім приберіть вугілля на фольгу.

Якщо вам приносить дискомфорт те, що потрібно докладати зусилля для вдиху диму, треба поглянути на кількість води в колбі. Проблема може полягати в тому, що трубка, що виходить з вершини кальяну, занадто сильно або слабо занурена у воду. В ідеалі вона повинна заглиблюватися у воду всього на 5 сантиметрів. При нормальному рівні рідини потрібно поглянути на гнучку трубку або шланг. Так як свіжий тютюн просочений ароматичними речовинами, він липкий і дуже мокрий, при цьому з нього виділяється рідина, саме тому виробники упаковують його в поліетилен, а потім в картонну коробочку. Нерідко тютюн упаковують в жерстяні, скляні та пластикові банки. Найчастіше паперова упаковка зустрічається у чорних сортів тютюну, яка не доповнюється ароматичними речовинами. Саме даний вид тютюну викликає дискомфорт при палінні, так як диму занадто мало. Він швидко пересушується, тому після покупки приберіть його в поліетиленовий пакетик і жерстяну банку.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить