Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Який вибрати субстрат для орхідеї

Який вибрати субстрат для орхідеї
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Який вибрати субстрат для орхідеї

Для будь-якої орхідеї ідеальний субстрат - кора сосни, але спочатку її потрібно закип'ятити і подрібнити, щоб вона була поділена на дрібні частини розміром 2 сантиметри. Потім очищайте кору від пилу, і розділіть на дві частини, одну з дрібними та іншу з великими частками. Переважно кора з сухих сосен, але потрібно відразу викидати смолисті або гнилі шматочки. Можна проводити варіння кори безпосередньо після подрібнення, але для цього знадобиться кип'ячена або дощова вода. Варити кору треба близько години.

Потім злийте воду і остудіть соснову кору, висипте її на деко тонким шаром. Це зручно тим, що вона відразу остигає і висихає, тому що кора не повинна бути мокрою. Далі можна додати невелику частину моху-сфагнуму, приблизно 20% від кількості кори. Але уважно ознайомтеся з мохом, цілком можливо в ньому залишилися мікроорганізми. Потім наріжте на частини по 3 сантиметри. Якщо у вас наземна орхідея - додайте більше моху, близько 60%. Також для поліпшення ефекту знадобиться рудий торф і вапняна крихта.

Правильне освітлення і температурний режим для петунії
Переважно доглядати за орхідеєю на західному або східному вікні. Але можна це робити і в самій кімнаті під лампою люмінесцентної, яка висвітлює рослина білим світлом. Підійде для догляду і лампа з корисними речовинами. Потрібно більше світла восени і взимку, при цьому світловий день займає приблизно 14-15 годин. Краща температура для рослини влітку біля +25 градусів за Цельсієм, а взимку +18 градусів. Щоб воно зростало швидше, потрібно міняти температуру час від часу, наприклад, вночі зменшувати її на три градуси, а вдень збільшувати. Обприскувати листя рослини потрібно мінімум три рази на день, бажано більше.


 

You have no rights to post comments