Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як правильно пересаджувати орхідею

Як правильно пересаджувати орхідею
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як правильно пересаджувати орхідею

Потрібно змінювати землю лише тоді, коли кора руйнується і земля стає щільніше. Як правило, субстрат приходить в непридатність за 3 роки, тому і міняти його потрібно з такою періодичністю. Використовувати можна субстрати з господарських магазинів, він так і називається «субстрат для орхідеї». Так як навесні рослини швидше ростуть і легше вбирають корисні речовини, краще проводити пересадку саме в цей час року. Рослина в будь-якому випадку переживає сильний стрес, але якщо провести пересаджування восени або взимку - воно може не витримати стрес і загинути. Не можна робити пересадження, коли рослина цвіте, інакше воно моментально закінчиться.

Як вже говорилося раніше, для орхідеї ідеально підходять прозорі горщики, зроблені з пластику. Справа в тому, що фотосинтез коренів у орхідеї точно такий же, як у листя, тому сонячне світло повинен надходити до коріння. Під час пересаджування позбавляються від порожніх і сухих коренів разом із зношеним субстратом. Акуратно позбавляються від мертвих коренів, які дісталися до стінок горщика, щоб провести процедуру, потрібно за 50 хвилин до пересадки полити рослину, щоб коріння і субстрат отримали достатню кількість рідини. Завдяки цьому коріння простіше відходять від стінок горщика. Також там залишаться шматочки кори, від них можна не позбуватися, навіть якщо до них притискаються коріння.

Для поліпшення вкорінення і росту рослини, потрібно поливати орхідею протягом декількох місяців, як правило, цілком вистачає двох місяців поливання. Додавайте в воду Циркон, приблизно 3 краплі на 200 мілілітрів води. Після пересадки в будь-якому випадку відбудеться затримання цвітіння на пару місяців, але в рідкісних випадках після пересадки миттєво починається цвітіння рослини. До кінця незрозуміло, як стрес позначиться на стані орхідеї.


 

You have no rights to post comments