Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Загальні правила догляду за орхідеєю

Загальні правила догляду за орхідеєю
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

 

Загальні правила догляду за орхідеєю

Запам'ятайте раз і назавжди, що орхідея - епіфіт. Говорячи простіше, вона живе на деревах у природних умовах, саме з цієї причини не можна садити її в землю, знадобиться окремий субстрат. У магазинах можна придбати готовий субстрат для орхідеї, хоча ви можете приготувати його самі. Для цього знадобиться суха кора сосни, покладіть її в каструлю з водою і закип'ятити, після чого висушіть і залиште на два дні. Знову прокип'ятіть, щоб убити всі бактерії і мікроорганізми. Далі поріжте кору на кілька маленьких частин, приблизно по 2 сантиметри. Додайте мох сфагнум порошковий, на цьому приготування завершується.

Потім потрібно вибрати горщик для орхідеї, врахуйте, що краще прозорий або білий просвічує горщик, тому що він не піддається нагріванню сонячними променями, навіть коріння рослини не будуть нагріватися. Набагато краще горщик із пластику, так як в горщику з глини квіти швидко приживаються до пористих стінок, а це загрожує травмами при пересадці. Горщик вибирайте з отворами, так як орхідеї потрібна відмінна вентиляція. Також це добре через те, що вода не буде застоюватися занадто довго.

Далі потрібно спростити догляд за орхідеєю, зробити це просто - на дно горщика покладіть дренаж, який потрібен для пересування рідини. Можна використовувати шматочки пінопласту розміром близько одного сантиметра в якості дренажу. Шар не повинен бути занадто маленьким або великим, він повинен займати близько 20% обсягу горщика. Потім покладіть субстрат для росту орхідеї, і безпосередньо викладайте орхідею. Будьте акуратні, не можна тиснути на коріння рослини ні в якому разі. Коли ви викладете рослина - можна засипати решту горщика субстратом.

Так як орхідея росте в кімнаті, вона не терпить дуже теплого повітря і підвищених температур, тому потрібно подбати про провітрювання приміщення з рослиною. У вигляді грунту для орхідеї можна використовувати підготовлену землю з піском для квітів. Хоча набагато зручніше спеціальна грунт, використовувана для вирощування даної рослини, купити її можна в господарському магазині. В якості дренажної системи підходить як пінопласт, так і камінь, але вони повинні мати невеликий розмір - 1 сантиметр. Також врахуйте, що пересаджувати рослину занадто часто не можна, робиться це один раз за три роки.


 

You have no rights to post comments