Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Монтаж пластикових вікон

Монтаж пластикових вікон
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Монтаж пластикових вікон

Перед монтажем профілю вам необхідно зняти стулки і витягнути склопакети з глухих частин вікна. Відклеюються захисні стрічки з зовнішньої частини профілю і одягаємо декоративні ковпачки в зливні отвори. За допомогою саморізів фіксуємо кріплення для москітної сітки.

Утеплення профілю

У багатьох старих джерелах про це не згадується, але на сьогоднішній день трохи змінилася технологія монтажу пластикових вікон, до неї додався ще один пункт: утеплення профілю. Дані дії були включені в процес монтажу пластикових вікон з огляду на те, що у більшості людей, навіть при правильному монтажі з дотриманням всіх правил, на вікнах утворювалася волога (конденсат) і грибок, в результаті чого профіль промерзав. Завдяки даному дії всі негативні наслідки, які спостерігалися раніше, не повинні проявитися.

Для більш щільного і герметичного прилягання профілю до віконного отвору периметр профілю із зовнішнього боку обклеюється паронепроникною саморозширного ущільнювальної стрічкою. Потім бічні частини профілю з усіх боків (ближче до внутрішньої частини вікна) обклеюються пароізоляційними стрічками на основі бутилу. Зверху, на бічну частину профілю, можна наклеїти ущільнення з саморозширного стрічки, після чого при необхідності кріпиться стартовий або розширювальний профіль. Після утеплювальних робіт приступаємо до монтажу профілю.

На що кріпити пластикове вікно: на монтажні пластини або анкера

Існує два варіанти кріплення вікон ПВХ при їх установці: на анкера і на пластини. Сказати конкретно і однозначно про те, який з цих двох видів кріплення найкращий - не можна, так як у кожного з них є свої переваги і недоліки. З причини того, що кріплення - це найважливіша складова встановлення пластикового вікна, і те, що цим питанням цікавиться новачки, які хочуть встановити пластикові вікна своїми руками, то це питання з вашого дозволу ми розглянемо більш докладно.

Отже, в першу чергу при виборі типу кріплення пластикових вікон необхідно орієнтуватися на тип стін. Тобто, якщо у вас панельний або цегляний будинок, то у виборі типу кріплення вікна ви не обмежені, якщо ж ви хочете встановити пластикові вікна в новобудові або в заміському будинку, які побудовані з піноблоків або газоблоків, то кріплення вікон необхідно виробляти виключно на монтажні пластини.

Найбільшим недоліком кріплення вікон на анкера є так звана розгерметизація профілю. Як відомо усередині профілю знаходиться кілька камер, які розділені між собою. Завдяки цим камерам профіль «тримає» температуру, так як, наприклад, взимку найхолодніша камера знаходиться з зовнішньої сторони вікна, і в кожній наступній камері температура трохи вище. У самій крайній камері, яка знаходиться з внутрішньої сторони, температура на кілька градусів взимку вище, ніж у першій камері, завдяки цьому в профілі немає перепаду температур. В принципі зміст зрозумілий, що завдяки такій структурі та герметичності камер вони зберігають тепло в профілі.

Коли профіль кріпиться за допомогою анкерів, то він просверливается наскрізь, в результаті чого відбувається розгерметизація камер. Також кріплення пластикових вікон на анкера вимагає більшого часу, точності та майстерності, тому це не найкращий варіант кріплення для новачків. При неправильному закріпленні профілю його може повести, а якщо це відбудеться, то вікно за великим рахунком буде зіпсовано, так як це загрожує зазорами як між склопакетом і профілем, так і нещільним закриванням віконної стулки. Перевагою кріплення пластикових вікон за допомогою анкерів є те, що конструкція буде міцнішою, тобто сильні вітру не будуть змушувати профіль вібрувати, а також знижується ймовірність того, що конструкція сильно просяде після установки.

Що стосується кріплення пластикових вікон на монтажні пластини, то це набагато легше, до того ж заощадить велику кількість часу і камери в профілі немає будуть розгерметизовані, а це дуже важливо. Недоліком кріплення вікон на монтажні пластини можна назвати недостатню міцність конструкції, тобто вікно може злегка тремтіти, але це буде несуттєвим. Тим не менш, монтажні пластини найпростіший спосіб кріплення пластикового вікна для новачків.

Деякі монтажники при установці пластикових вікон одночасно використовують обидва даних типу кріплень. Який вид кріплення вікон використовувати - вирішувати вам. Якщо ви вирішили кріпити профіль на монтажні пластини, то саморізами кріпимо їх до профілю, якщо ж прийнято рішення кріпити профіль за допомогою анкерів - дрилем або перфоратором, то попередньо виконайте отвори в профілі.

Від кожного кута на відстані 120-150мм проводиться перший кріплення, потім з кроком в 700мм робляться наступні кріплення. На кожній стороні повинно бути мінімум по 3 кріплення.

Кріплення профілю

Перед тим як ставити профіль у віконний отвір рівнем перевірте площині всіх сторін отвору. Після цього за допомогою дерев'яних колодок з деревини твердих порід або підкладок з полімерних матеріалів ми піднімаємо профіль і регулюємо його по вертикалі. Регулювання по вертикалі проводиться від верхньої частини віконного отвору, тобто знизу потрібно піднімати профіль за допомогою названих матеріалів. Потім вирівнюємо профіль по горизонталі. Попередню фіксацію профілю у віконному отворі з боків і зверху робите з допомогою дерев'яних клинків. Коли профіль вирівняний за рівнем з усіх боків, огляньте його - чи все правильно, і приступите до його фіксації.

Для фіксації профілю на монтажні пластини використовуйте спочатку по одному дупель-цвяху. Потім ще раз перевірте рівність профілю за допомогою рівня і після цього кожну монтажну пластину закріпіть другим дюбель-цвяхом. Якщо ж ви фіксуєте вікно на анкера, то через пророблені заздалегідь отвори, за допомогою перфоратора, зробіть отвори в стіні, вкрутите анкера, але не затягуйте їх, по-перше необхідно рівнем перевірити рівність вікна, а по-друге затягувати анкера необхідно повільно, щоб не порушити геометрію профілю. Коли профіль зафіксований, витягуємо дерев'яні клинки з боків і верхньої частини, нижні залишаються - вони основа профілю.

Відлив

Наступний етап робіт - монтаж відливу. Виробляємо завмер відливу і за допомогою ножиць по металу підганяємо його за потрібними розмірами. Потім з нижньої частини рами наклеюється паронепроникна стрічка, яка захистить шов між стіною і нижньою частиною вікна, під відливом. Коли стрічка приклеєна, зверху на неї наносимо шар монтажної піни, і ще один шар на край плити, щоб забезпечити герметизацію і шумоізоляцію відливу. Відплив заходить у пазів профілю і фіксується спеціальними саморізами.

Закладення швів

Далі, за допомогою спеціальної монтажної піни для встановлення вікон, остуди монтажний шов між стіною і профілем: спочатку з лівого боку, потім з правого, після - вгорі. Особливістю даної монтажної піни є відсутність розширення, що дуже зручно для монтажу - піна заповнює щілини, але не роздувається зайве. Попередньо поверхню стіни можна трохи зволожити. Через кілька хвилин, коли піна трохи підсохла і розширилася, поверх її на стіну наклеюємо другу частину утеплювальної стрічки.

Установка стулок і склопакетів

Попередньо зніміть захисну стрічку з внутрішньої сторони вікна. При установці склопакета використовуйте спеціальні підкладки, щоб він рівномірно закривав отвір. Далі за допомогою планок зафіксуйте склопакет, забити фіксують планки в пазів можна за допомогою прогумованого молотка. Встановивши стулку і зафіксувавши її в навіси, закріпіть ручку і зробіть регулювання самої стулки по вертикалі і горизонталі. У самому кінці встановлюється москітна сітка.

Підвіконня

Потім переходимо до Предфінальний частини - установці підвіконня. Добре запінюється нижній монтажний шов і поверх його наклеюємо пароізоляційну стрічку. Наступне, що необхідно зробити, це встановити дерев'яні колодки, на які буде покладений підвіконня. Колодки повинні бути не менше 10см в довжину. Рівень колодок повинен бути таким, щоб підвіконня був щільно притиснутий до нижньої частини профілю. Ще один нюанс - підвіконня повинен мати нахил у бік приміщення не більше 5 градусів. Врахуйте, що підвіконня не повинен закривати батарею, інакше тепло від неї не поширюватиметься на вікно. Кріпити підвіконня на монтажні пластини непотрібно, як і на спеціальні кліпси: запропонований нами спосіб забезпечить міцне і надійне кріплення підвіконня. Перевірте, чи щільно тримається підвіконня, після чого зробіть його запеваніе знизу, бажано монтажною піною, яка розширюється. По закінченню даного етапу робіт поставте 5-ти літрові бутлі води на підвіконня, щоб зафіксувати його.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить