Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Замір пластикових вікон

Замір пластикових вікон
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Замір пластикових вікон

Перед тим, як відправитися за покупкою вікна, необхідно зробити вимір віконного отвору, виходячи з цих розмірів, здійснювати замовлення або купувати готове вікно. Перевага замовлення вікна в тому, що вам виготовлять вікно під ваші розміри, що стосується покупки готових вікон, то вони зроблені за стандартними розмірами, які не завжди ідеально підходять в конкретні віконні прорізи.

Отже, вимір вікна необхідно робити в такий спосіб. Для початку проводиться вимір віконного отвору зсередини по ширині, від підстав стіни, таким чином, якщо у вас на вікнах є укоси, то їх необхідно демонтувати, щоб зробити точний завмер. Потім необхідно зробити вимір висоти віконного отвору, враховуючи тип підвіконня. Якщо будинок панельний, то в таких будинках підвіконня, як правило, є частиною плити, тому нове вікно буде встановлюватися на нього, якщо ж підвіконня знімний, то необхідно зробити вимір від основи самої плити. Після цього потрібно спробувати зробити вимір глибини віконного отвору, для цього, можливо, знадобиться відбити частину штукатурки або зняти дерев'яну планку з бічних частин вікна.

Що стосується замірів із зовнішнього боку, то тут спочатку заміряємо ширину і висоту віконного отвору, потім знову ж вам необхідно буде відбити частину штукатурки або цементу, щоб за допомогою ножа заміряти глибину отвору між вікном і стіною. При можливості також зніміть відлив: перевірте чи є окантовка з нижньої частини віконного отвору або ж поверхня суцільна.

Як ви розумієте, саме вікно не може впритул входити у віконний отвір, так як йому необхідно простір, щоб звужуватися і розширюватися, залежно від температурних коливань. Що стосується зазорів, то їх мінімальний розмір повинен бути наступним:


- Для вікон до 1м 20см - відступ в 15мм;

- Для вікон до 2м 20см - 20мм;

- Для вікон до 3м - 25мм.

При вимірі враховуйте також і те, що саме вікно повинно заходити у віконний отвір тільки на кілька сантиметрів, тобто, щоб від країв склопакета і стулки було не менше 4см, щоб склопакет не був у стіні, і можна було нормально зробити укоси. Отримавши розміри вікна і так званої віконної окантовки, враховуємо зазначені нюанси і отримуємо розмір віконного профілю. Після цього зробіть замовлення виготовлення вікна, або ж купуйте готове, також поряд з цим замовте: ручку, москітну сітку (кріплення), підвіконня і відлив.


 

You have no rights to post comments