Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Замір рівня підлоги і підготовка до вирівнювання

Замір рівня підлоги і підготовка до вирівнювання
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Замір рівня підлоги і підготовка до вирівнювання

Для того щоб вибрати спосіб вирівнювання підлоги і розрахувати необхідну кількість матеріалу, вам необхідно зробити вимір рівня підлоги. Для того щоб зробити вимір потрібно демонтувати старе підлогове покриття, інакше толку від вимірів не буде. Коли підлога буде готовий, виробляємо його перевірку на наявність нерівностей.

Варто відзначити, що підлога може бути нерівним з двох причин: через нерівності підлогової плити або ж при її неправильної (кривої) укладанні при будівництві будинку. Найчастіше зустрічаються обидва види нерівностей. Тобто, в більшості будинків сама поверхня підлогової плити нерівна, і покладена вона криво.

Щоб зробити вимір рівня підлоги вам знадобиться довгий рівень, за допомогою якого необхідно перевірити рівень всіх ділянок підлоги. Для початку перевірте наявність нерівностей на самій плиті, потім її площину. Позначте найвищу точку рівня підлоги і саму нижню.

Якщо ж ухил плити або її поверхню мають незначні нерівності, максимальна амплітуда перепадів або ухилу яких не перевищує 35мм, то тоді рекомендуємо вирівнювати підлогу за допомогою наливної підлоги. Якщо ж нерівності значні або плита сильно «йде» в одну із сторін, то єдиний спосіб, який допоможе вирішити проблему - вирівнювання по маяках. Коли ви визначили, на яку висоту буде піднято рівень підлоги, перевірте, чи можливо це, тому що в підсумку може не відкриватися балконна або двері в кімнату, або ж необхідно буде підняти вгору радіатор батареї. Тому перед тим як робити будь-які дії з вирівнювання підлоги - продумайте і вирішите всі нюанси.

У деяких випадках, якщо сама площину підлоги рівна, а є, припустимо, нерівності в стиках плит по підлозі через те, що шов замурований неакуратно, то нерівності можна збити перфоратором і потім дану частину можна зарівняти цементом.

В якості суміші для вирівнювання підлоги ви можете використовувати як звичайний цемент, змішавши його в потрібних пропорціях з піском, так і спеціальні суміші, які конкретно призначені для вирівнювання підлоги.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить