Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Способи вирівнювання підлоги

Способи вирівнювання підлоги
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Способи вирівнювання підлоги

Вирівнювання підлоги - це найперша процедура при ремонті, зрозуміло, що після всіх підготовчих дій. Таким чином, вирівнювати підлогу необхідно до вирівнювання стелі і стін. Щоб вирівняти підлогу існує кілька способів, кожен з яких має свої переваги і недоліки, і ми їх опишемо, щоб ви змогли вибрати той варіант вирівнювання, який максимально підійде для вашої кімнати.

Отже, на сьогоднішній день існує три способи вирівнювання підлоги:

- Вирівнювання по маяках;

- Вирівнювання за допомогою наливної підлоги;

- Вирівнювання нарощуванням статі.

Давайте коротко опишемо всі ці варіанти вирівнювання підлоги, розібравши їх «плюси» і «мінуси», а також розповівши який з варіантів використовувати в тій чи іншій ситуації.

Вирівнювання підлоги по маяках

Даний варіант вирівнювання отримав таку назву на увазі того, що для вирівнювання на підлогу спочатку укладаються і фіксуються маяки - металеві рейки, за рівнем яких і відбувається вирівнювання стяжки. Вирівнювання підлоги по маяках - найпоширеніший спосіб вирівнювання, його найчастіше використовують для вирівнювання підлоги великих кімнат: залу, спальні та кухні. Перевагою даного способу вирівнювання є якісна, міцна і рівна поверхня, яку можна добитися навіть при великих нерівностях поверхні підлоги. Недолік полягає в тому, що сохнути стяжка може від 10-ти до 30-ти днів, все залежатиме від температури і вологості в приміщенні, а також від шару стяжки. Якщо ви хочете якомога швидше зробити ремонт, то такий спосіб вам не особливо підійде.

Вирівнювання підлоги по маяках найкращий спосіб вирівнювання для укладання ламінату та лінолеуму, так як саме для укладання цих підлогових покриттів необхідна ідеально рівна поверхня.

Вирівнювання за допомогою наливної підлоги

Вирівнювання поверхні підлоги за допомогою розчину-ровнітеля - самий простий і швидкий спосіб вирівняти підлогу. Суть даного вирівнювання полягає в тому, що за допомогою рідкого спеціального розчину на цементній основі ви заливаєте підлогу, завдяки специфічній особливості такої суміші вона рівномірно розтечеться по підлозі, що зрештою створить рівну поверхню. На відміну від попереднього способу, вирівнювання наливним підлогою відбувається швидше за часом: як у процесі вирівнювання, так і за часом висихання стяжки, так як її шар в кілька разів менше, ніж шар стяжки при вирівнюванні підлоги по маяках.

Варто відзначити, що шар наливної підлоги повинен бути не менше 3-ох міліметрів. Максимальна висота шару наливної підлоги не повинна перевищувати 35-ти міліметрів. Тому якщо рівень нерівностей дуже великий, тобто площину підлогової плити пішов в одну із сторін, і від верхнього рівня підлоги до нижнього більше 35мм, тоді в такому випадку даний спосіб не підходить.

Незаперечна перевага вирівнювання підлоги за допомогою саморозтічної суміші - швидкість, так як для цього не знадобиться багато часу. Це відмінний спосіб вирівнювання незначних нерівностей поверхні підлоги, а також для заливки теплої підлоги. До того ж даний спосіб найдешевший, що робить його, по суті, найоптимальнішим. Недолік у наливної підлоги один - його не можна використовувати при великих нерівностях статі.

Вирівнювання нарощуванням підлоги

Останній спосіб вирівнювання підлоги - його нарощування. Суть даного способу полягає в тому, що на підлогу монтуються дерев'яні лаги, за допомогою яких створюється рівна площина, після чого на лаги фіксуються дошки або листи фанери.

Даний спосіб вирівнювання підлоги найкращим чином підходить для перших поверхів будівель, а також для дач і котеджів. Перевага даного способу полягає в тому, що при нарощуванні статі порожній простір можна заповнити теплоізоляційним матеріалом, що дозволить утеплити підлогу. Також це відмінний варіант, якщо по підлозі вам потрібно провести будь-які комунікації, наприклад труби автономного опалення. Спосіб, більш кропіткий навіть порівняно з вирівнюванням по маяках, зате дозволить підняти рівень підлоги на необхідну висоту.

Вирівнювання підлоги при укладанні плитки

Крім перерахованих способів вирівнювання слід згадати і про вирівнювання підлоги при укладанні плитки. Даний спосіб, по суті, не є повноцінним способом, саме тому ми його і не згадували вище, але не згадати не можна. Застосовується він при нерівностях поверхні підлоги, але не площині.

Суть вирівнювання підлоги при укладанні плитки полягає в тому, що при незначному ухилі або нерівностях поверхні підлоги, вирівняти його можна при укладанні плитки, додаючи більшу кількість розчину на її основу. Для цього вам просто необхідно буде знайти найнижчу область підлоги і саму верхню, потім необхідно вирахувати на яку висоту необхідно буде піднімати рівень плитки в тій чи іншій області статі по відношенню до самої верхньої точки.


 

You have no rights to post comments