Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи потрібно встановлювати жалюзі на вікна

Чи потрібно встановлювати жалюзі на вікна
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи потрібно встановлювати жалюзі на вікна

Хтось вважає що жалюзі - це просто необхідність, а хтось - навпаки, що вони не потрібні, так хто ж правий у даній ситуації!? Насправді правих і неправих в даній ситуації немає, оскільки необхідність установки жалюзі - це виключно суб'єктивна думка. Базується це думка на двох чинниках: особистого смаку і необхідності. Таким чином, можна зробити невеликий висновок, що встановлюють жалюзі в двох випадках: якщо вони подобаються і / або якщо в них є необхідність. Давайте розглянемо два цих чинника докладніше.

Багатьом подобаються жалюзі через свою краси, адже їх існує кілька видів, про що ми поговоримо трохи пізніше. За допомогою жалюзі ви можете візуально прикрасити вікно, особливо використовуючи жалюзі певного кольору або з різними візерунками, які чудовим чином впишуться в інтер'єр кімнати, а до того ж «тематично» перетворять вікно. Багато хто віддає перевагу жалюзі, тому що за допомогою їх можна замінити штори та гардини, які багатьом вже набридли.

Що ж до необхідності в жалюзі, то вони допомагають захиститися від сонячних променів. Якщо ваші вікна виходять на східну, південну або західну сторону, то в літній період великий дискомфорт вам будуть доставляти прямі сонячні промені.

По-перше, через прямих сонячних променів значно підвищується температура повітря в кімнаті. Встановивши жалюзі, температура в кімнаті буде на кілька градусів нижче, так як вони будуть перешкоджати попаданню прямих сонячних променів. До того ж, жалюзі необхідні якщо у вас встановлений кондиціонер, в іншому випадку він буде довше остуджувати повітря в кімнаті, а досягнута температура буде швидко втрачена. Тому щоб не змушувати кондиціонер зайво працювати - необхідно встановити жалюзі.

По-друге, через прямих сонячних променів в кімнаті стає дуже яскраво і від цього випробовується дискомфорт, особливо негативно позначається для тих, чиї вікна виходять на східну сторону, коли рано вранці сонце починає світити в очі. Також жалюзі необхідні, якщо у вас за вікном не дуже гарний краєвид - жалюзі все це красиво заховають. Ну і ще один невеликий позитивний момент в жалюзі - це те, що вони закривають кімнату від сонячних променів, тому меблі, фарба, шпалери і віконний профіль з внутрішньої сторони в меншій мірі схильні вицвітання.

Види жалюзі

На сьогоднішній день існує 3 види віконних жалюзі:

- Горизонтальні;

- Вертикальні;

- Тканинні.

Жалюзі можуть бути виготовлені з найрізноманітніших матеріалів:

- Алюміній;

- Пластик;

- Дерево;

- Тканина;

- Бамбук;

Вибір типу і матеріалу жалюзі залежить виключно від ваших уподобань. Якщо ви віддаєте перевагу класиці і простату - то це однозначно горизонтальні алюмінієві жалюзі. Якщо ж ви не плануєте вішати штори та гардини або бажаєте замість них встановити жалюзі, то найкращий варіант - це вертикальні жалюзі. Якщо ж ви хочете чогось красиве і елегантне - вибирайте тканинні жалюзі, вони дуже красиві, до того ж їх дуже легко прати, на відміну від двох попередніх варіантів жалюзі. Для тих, хто віддає перевагу щось новеньке або ж у вас кімната виконана в будь-якому стилі, то ми рекомендуємо зупинити свій вибір на жалюзі з дерева або бамбука.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить