Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вирівняти стелю у квартирі

Як вирівняти стелю у квартирі
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вирівняти стелю у квартирі

Як вирівняти стелю шпаклівкою

Тепер безпосередньо розглянемо: як правильно вирівняти стелю шпаклівкою. Як ми вже сказали раніше, вирівняти стелю шпаклівкою можна тільки у випадку якщо його поверхня має незначні нерівності, так як сама по собі шпаклівка повинна наноситися на поверхню не товще міліметрового шару, інакше вона почне тріскатися.

Перед тим як вирівнювати поверхню стельової плити - очистіть її від старих оздоблювальних матеріалів: шпалер або фарби, після чого нанесіть шар грунтовки. Потім, коли грунтовка висохла, приступаємо до нанесення суміші на стелю. Намагайтеся відразу ж шпателем розгладжувати нерівності, які є на її площині.

Після того як ви нанесли шпаклівку, і вона висохла, за допомогою ручного шлифовальщика вам необхідно зашкурити зашпакльовану поверхню. Це необхідно зробити, щоб оштукатурена поверхня була ідеально рівною. Потім щіткою зчистіть стеля від осіли частинок шпаклівки. Після цього поверхню стелі готова до нанесення оздоблювального матеріалу.

Як вирівняти стелю штукатуркою

Якщо площину стелі сильно йде убік або поверхню плит і стики між ними мають значні нерівності, тоді застосовується штукатурка, яка може наноситися шаром в 2 см.

Існує безліч протиріч з приводу того, який шар штукатурки можна нанести на стельову плиту, і ми вважаємо, що даний шар повинен бути не більше 2-ух сантиметрів. Чому?

Для вирівнювання стіни виробники штукатурок дозволяють наносити свої суміші в декілька шарів, шириною практично в 10 см, але врахуйте, що штукатурка наноситься на стелю, а не на стіну, тому є велика ступінь ймовірності, що вона може відпасти, при цьому добре, якщо на підлогу. При дуже значних нерівностях - споруджуйте гіпсокартонний підвісну стелю або ж натяжна.

Що стосується вирівнювання стелі штукатуркою, то дана процедура схожа з попередньою: поверхня стельової плити очищається, грунтується і після цього на неї наноситься шар штукатурки. Потім, коли штукатурка висохла, вона шліфується ручним шлифовальщики і очищається щіткою. Після цього поверхню стелі готова до подальшої обробки.

Як вирівняти стелю гіпсокартоном

Тепер давайте розглянемо, як вирівняти стелю за допомогою гіпсокартону. На наш погляд даний спосіб найкращий, щоб вирівняти стелю у квартирі. Для спорудження гіпсокартонної стелі вам знадобляться металеві профілі, листи гіпсокартону, підвіси, дюбелі, саморізи, рулетка і рівень.

Спочатку вам необхідно заміряти рівень нерівності стелі, щоб визначити, наскільки зробити відступ від стелі. Потім поверхню стелі бажано очистити і прогрунтувати, але можна це і пропустити. На бічні стіни, на зазначеному від стелі відстані, монтуються напрямні. Після цього до стелі з кроком в 60 см в ширину, кріпляться підвіси. Відстань кріплення підвісів необхідно визначати виходячи з висоти листів гіпсокартону, таким чином, щоб у центрі профілю стикувалися 2 аркуша. Врахуйте, що по центру листи гіпсокартону повинні також фіксуватися «+» образним способом. Профілі, як правило, кріпляться поперечно кімнаті на дюбелі. Профіль вставляється в бічні направляючі і фіксується на підвіси за допомогою саморізів, виставляючись за рівнем. Після цього випирають частини підвісів загинаються вгору.

Наступний етап монтажу підвісної стелі - кріплення листів гіпсокартону саморізами, з кроком в 5 см по периметру, і як було сказано вище «+» образним способом. Потім стики листів грунтуються, і на них наклеюється самоклеящаяся сітка, після цього шви замазуються тонким шаром шпаклівки, щоб вони згодом не потріскалися. На поверхню листів гіпсокартону наносимо шар шпаклівки, щоб підготувати нову стелю до декоративної обробки. Якщо ж ви хочете багаторівневий стеля з фігурними вставками, то дана процедура дещо складніше.

Як вирівняти стелю натяжною стелею

Останній спосіб вирівнювання стелі - натяжна стеля. Особливо детально на процедурі монтажу натяжних стель ми зупинятися не будемо, тому що цим питанням повинні займатися професійні монтажники.

Матеріал натяжної стелі необхідно обережно нагрівати, щоб не пропалих. До того ж, для натяжки стелі використовується теплова гармата, що харчується від балона з пропаном, який є джерелом підвищеної небезпеки. На практиці є маса випадків, коли відбувалися вибухи балонів з газом у будинках при монтажі натяжних стель. Саме з цих причин найкраще монтаж довірити професіоналам.

Що стосується процедури монтажу коротенько, то вона така: по периметру кімнати, на відстані приблизно 15 см, монтуються кріпильні рейки, в яких буде фіксуватися тканина натяжної стелі. Сама по собі натяжна тканина за розмірами маленька і досягає потрібного розміру при нагріванні. З чотирьох кутів тканина кріпиться на розтяжки і в процесі розтягування фіксується в кріпильні рейки.


 

You have no rights to post comments