Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чим можна вирівняти стелю

Чим можна вирівняти стелю
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чим можна вирівняти стелю

Перед тим як вирівнювати стелю, необхідно вирішити яким способом і яким матеріалом ви будете це робити. Для початку ви повинні представляти дизайн та інтер'єр кімнати після ремонту, а також ступінь нерівності стелі. Виходячи з чого, і потрібно буде вибирати, чим саме вирівнювати стелю.

Сьогодні найчастіше використовуються такі способи вирівнювання стель:

- Вирівнювання шпаклівкою

Якщо ви хочете пофарбувати стелю або поклеїти шпалери, при цьому ступінь нерівності стелі зовсім незначна, то для цього підійде шпаклівка. Якщо вам необхідно вирівняти поверхню стельової плити, від незначних шорсткостей і нерівностей, то це робиться за допомогою шпаклівки. Спосіб дуже простий і при цьому не занадто витратний.

- Вирівнювання штукатуркою

Для того щоб вирівняти значні нерівності стельової плити або якщо вона має нерівну площину, тобто йде в одну зі сторін, то для цього необхідно вирівнювати стельову плиту великим шаром розчину, для цього підійде штукатурка. У разі якщо плита занадто сильно пішов в одну із сторін і вам необхідно проводити вирівнювання площини по всій площі плити, тоді для цього використовується спосіб вирівнювання стелі по маяках, за допомогою штукатурки.

- Вирівнювання гіпсокартоном

Якщо ви хочете швидко вирівняти поверхню стелі - то для цього можна спорудити стелю з гіпсокартону, його ще називають підвісну стелю. Ще один варіант вирівнювання стелі за допомогою гіпсокартону - монтаж багатоярусного фігурного стелі, який на сьогоднішній день є дуже популярним. Перевага такого вирівнювання стелі гіпсокартоном полягає в тому, що ви не тільки вирівняєте поверхню стелі, але і одночасно з цим справите його декорування. Вирівняти сильно нерівний стелю набагато простіше і швидше гіпсокартоном, ніж завдаючи товстий шар штукатурки або вирівнювати його по маяках.

-
Вирівнювання за допомогою натяжної стелі

Останній популярний вид вирівнювання стелі - натяжна стеля. За великим рахунком натяжна стеля це спосіб декору стелі, до вирівнювання це можна віднести опосередковано, він ніби маскує його нерівність. Монтаж натяжної стелі наступний: по периметру стелі монтуються планки, на які кріпиться матеріал натяжної стелі. Натяжна стеля - найдорожчий вид декорування стелі і, звичайно ж, найдорожчий вид його вирівнювання. Перевага даного способу полягає в тому, що процес монтажу виробляють майстри, і за кілька годин ви отримаєте красивий і рівний стеля.

Як вирівняти стелю під фарбування і під поклейку шпалер? Для того щоб зробити один з перерахованих видів декоративного оздоблення стелі необов'язково вирівнювати площину стелі, досить вирівняти його поверхню. Як правило, поверхня стельової плити можна вирівняти за допомогою шпаклівки, якщо ж поверхня плити має значні нерівності, особливо в місцях їх стиків, то тоді використовуйте штукатурку, щоб вивести її рівень на нуль.

Виходячи з викладеної інформації, вибирайте той тип вирівнювання стелі, який найбільше підходить під ваші фінансові можливості і під дизайн кімнати. Далі ми хочемо коротко розповісти про те, як проводити вирівнювання стелі кожним з цих способів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить