Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати кличку для собаки

Як вибрати кличку для собаки
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як вибрати кличку для собаки

Великим питанням після і перед покупкою собаки стає вибір клички (імені) для цуценяти. Це Вам не кішку називати, яка не особливо часто буде відгукуватися на своє ім'я. У випадку з цуценям тут не можна помилитися, адже на наступні 10-15 років це ім'я стане самим рідними і улюбленим, тому дуже важливо вибрати гарне й правильне ім'я.

Поради щодо вибору кличок для собак

При виборі імені слід звернути увагу на породу цуценя, адже погодьтеся буде нерозумно звучати, якщо Ви маленьку таксу назвете Лордом, а грізну вівчарку Піпою. Також як у людей, кличка собаки побічно, але впливає на її поведінку, отже, якщо Ви хочете назвати пса реальним ім'ям (іноземним або російським), то обов'язково подивіться, що означає те чи інше ім'я.

Враховуйте свій статус у суспільстві. Приміром, дуже дивно буде звучати ім'я «Бублик», яке пролунає з вуст солідного чоловіка в класичному одязі. Але ось та ж кличка, але сказана підлітком або більш дорослим молодим чоловіком - дуже навіть прозвучить «прикольно», так як це і по-доброму смішно і оригінально.

До речі, з приводу оригінальності. Тут потрібно не переборщити, оскільки, по-перше, будь-яка оригінальність з часом зникає, а по-друге, дуже часто оригінальність межує з дурістю. Інакше вийде, як у тому анекдоті:

Якщо Вам дісталася вже доросла собака, то давати нове ім'я не варто! Собака може не завжди Вас слухатися, а значить, не буде ставитися також добре, як до своїх колишніх господарів.

Чим коротше і простіше кличка, тим її простіше запам'ятати, як господарям, так і цуценяті. Для собаки хлопчика (пса), краще вибрати ім'я мужнє, але красиве. Наприклад: Дайсон, Деймон, Тай, Грей. Такі клички особливо підходять для собак породи стаффорд. Якщо у Вас невелика собачка, але пес, назвати такого краще ласкаво: Тема, Тіма, Гаврюша.

Для собак «дівчаток» (сучок), природно підійдуть ласкаві імена, такі як Лаккі, Лейла, Лайма, Дана, Дейзі, Сенді і т.п.

Крім того, є ще кілька нюансів щодо вибору імені для цуценя:

- Називайте собаку так, щоб ім'я було простіше вимовляти під час команди або крику (підкликаючи собаку до себе).

- Ім'я не повинно нагадувати команду (Сід - Сидіти, Фунтик - Фу і подібні). Особливо складно буде розрізнити команди і ім'я цуценяті, який тільки починає своє життя.

- Ні в якому разі не називайте собаку довгим, що складається з декількох слів ім'ям. Так як з часом Ви все одно скоротіть кличку до більш зручною у вимові.

- Давши ім'я собаці, постарайтеся не перекручувати або змінювати кличку, дайте собаці можливість запам'ятати поєднання звуків. Хоча навіть згодом кінологи не рекомендують перейменовувати собаку на більш ласкаві. Приклад: Лайма - Лаймочка.

- Вибір кличок досить широкий, і практично нічим не обмежений, тому не прагнете придумати ім'я цуценяті за 1-2 дні. Вивчіть весь спектр пропонованих імен, і Ви обов'язково знайдете ту, яка сподобається найбільше.


 

You have no rights to post comments