Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як прочистити каналізацію в домашніх умовах

Як прочистити каналізацію в домашніх умовах
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як прочистити каналізацію в домашніх умовах

Як прочистити каналізацію у ванній

Якщо у вас стала погано сходити вода у ванній або в раковині, і ви не знаєте чим прочистити труби каналізації, то спробуйте старий і простий спосіб: накип'ятити в каструлі воду, і потім акуратно (щоб не обпектися парою), вилийте її в злив. Якщо засмічення не надто складний, то це повинно допомогти.

Як правило, в сливах раковини та ванної засмічення відбувається з причини накопичення довгого волосся. Якщо ж перший спосіб не допоміг, то тоді впоратися з проблемою допоможе вантуз. Для того щоб прочистити каналізацію злийте трохи води в злив, а потім поставте вантуз таким чином, щоб він закрив зливний отвір. Після цього відкрийте воду, щоб її рівень приховав гумову частину вантуза. Далі злегка нахиліть ручку вантуза і зробіть кілька різких поштовхів, прикладаючи до цього зусиль. Як тільки ви зробили останній поштовх - прибирайте вантуз і дайте всій воді стекти вниз. Навіть якщо засмічення усунувся, то дану процедуру рекомендується повторити 2-3 рази.

Ще один спосіб прочистити каналізацію - використовуючи для цього спеціальний засіб усуває засмічення в каналізаційній трубі.

Яким засобом прочистити каналізацію

На сьогоднішній день існує досить багато коштів, які допомагають усунути засмічення в каналізаційній трубі. Найбільш ефективним засобом, по більшості відгуків покупців, є засіб Tiret. Tiret досить швидко усуне засмічення в будь каналізаційній трубі: на кухні, у ванній, в туалеті і в стояку.

Як прочистити каналізацію на кухні

Чим краще прочистити каналізацію на кухні? Звичайно ж, найпростіший спосіб - це прочищення за допомогою окропу, але даний спосіб навряд чи допоможе, хоча відразу ж його виключати не варто. Далі використовуйте такі ж способи, які були згадані вище: прочищення за допомогою вантуза і за допомогою спеціального усуває засмічення кошти.

Інші способи прочищення каналізації

Більш складний процес чищення каналізаційних труб - з використанням йоржика. Для того щоб прочистити каналізацію за допомогою йоржика, вам необхідно розібрати сифон або ж витягнути перфоровану зливну трубку що йде з мийки, з каналізаційної труби. Потім вставляємо в трубу трос йоржика доти, поки він не упреться в засмічення або ж не увійде до кінця. Після цього ручкою прокручуємо тросик в трубі спочатку швидко, потім повільно, тобто чергуючи руху.

Як прочистити замерзлу каналізацію

Якщо у вас замерзла каналізаційна труба, то прочистити її буде практично неможливо, в цьому випадку необхідно розігріти трубу. Зробити це можна виливши в злив гарячу воду (окріп), таким чином, утворився тонкий шар льоду має розтанути, після чого почніть інтенсивно зливати воду, щоб проштовхнути шматочки льоду.

Ще один спосіб прочистити каналізацію, якщо вона замерзла, розігріваючи її. Даний спосіб можна застосовувати виключно до металевих каналізаційних трубах, наприклад з чавуну. Розігріти каналізаційну трубу можна за допомогою паяльної лампи. Тривалість прогріву буде залежати від того, наскільки глибока ступінь її промерзання.


 

You have no rights to post comments