Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Правила догляду за пластиковими вікнами

Правила догляду за пластиковими вікнами
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Правила догляду за пластиковими вікнами

Догляд за пластиковими вікнами - це обов'язкова процедура, інакше вікно почне втрачати свою герметичність, може вийти з ладу фурнітура або ж відбудеться швидкий знос гумового ущільнювача і багато іншого. Після того як була проведена установка пластикових вікон, необхідно зняти захисну стрічку, яка наклеєна на профіль, тому що через деякий час зняти її буде дуже проблематично через впливу сонячних променів.

Тепер що стосується миття пластикових вікон. Мити пластикові вікна необхідно спеціальними миючими засобами для вікон і спеціальними серветками або ганчірками. Якщо на профілі з'явилися якісь забруднення, ні в якому разі не счищайте їх гострими предметами: ножем, скребком і т.п. Щоб зняти складне забруднення використовуйте спеціальні засоби, для видалення забруднень з пластиковою поверхні або безпосередньо з вікон ПВХ.

Перед тим як мити профіль вікна, рекомендуємо спочатку зняти шар бруду і пилу, це найкраще зробити за допомогою щітки з м'якої і густий щетини. Потім вікно можна протерти серветкою або ганчіркою, попередньо завдавши на його поверхню миючий засіб.

Підготовка вікон до зміни сезону

2 рази на рік фурнітуру вікон треба регулювати.

Як доглядати за пластиковими вікнами взимку

Догляд за пластиковими вікнами взимку включає в себе: мийку віконного профілю і стекол, а також переклад затискачів стулки в зимовий режим, щоб стулка щільніше прилягала до профілю при закритті і через неї не проходив холодне повітря. Це робиться перед зимовим сезоном в жовтні-листопаді.

Як доглядати за пластиковими вікнами влітку

Догляд за пластиковими вікнами влітку включає в себе: мийку профілю, стекол і переклад затискачів у літній режим, щоб стулка не сильно щільно притискалася до профілю.

Через температурних перепадів профіль вікна може звужуватися і розширюватися і через це стулка може десь почати тертися. Щоб її відрегулювати - використовуйте шестигранник. Як регулювати стулку вікна - продемонстровано на картинці нижче.

Як доглядати за фурнітурою пластикового вікна

Фурнітура - це складний механізм, який відповідає за рух стулки. Щоб механізм працював вільно його необхідно змащувати машинним маслом. Для цього залийте масло в рухливі частини вікна, після чого по кілька разів переведіть вікно з одного положення в інше.

Догляд за ущільнювачами пластикових вікон

Правильний догляд за пластиковими вікнами включає в себе також і догляд за гумовим ущільнювачем пластикових вікон. Врахуйте, що саме гумовий ущільнювач забезпечує якісну герметизацію віконного профілю. Як і будь-яка гума, віконний ущільнювач зношується: стає твердим і не еластичним, зсихається і тріскається. Щоб ущільнювач вікна прослужив якомога довше - його необхідно очищати і змащувати 2 рази на рік, як було сказано вище: перед початком літнього сезону і перед початком зимового.

Для того щоб очистити віконний ущільнювач його можна як зняти, так і очищати в такому стані. Якщо ви зняли ущільнювач, то покладіть його в ємність з теплою мильною водою на кілька хвилин, а після цього промийте чистою водою і витрете сухою ганчіркою. Далі вставте ущільнювач в стулку і у віконний отвір, потім завдавши на ганчірку силіконове засіб, обробіть поверхню ущільнювача.

Засоби догляду за пластиковими вікнами

Для догляду за пластиковими вікнами використовуйте як спеціальні набори засобів для догляду за пластиковими вікнами, так і окремі. Для догляду за вікнами необхідно:


- Засіб для миття скла (наприклад Clin);

- Засіб для миття пластикового профілю;

- Засіб для миття ущільнювача або мильна вода + силіконова змазка;

- Машинне масло для змащення фурнітури.


 

You have no rights to post comments