Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як зробити рідке мило

Як зробити рідке мило
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як зробити рідке мило

Останнім часом частіше можна побачити рідке мило замість твердого, тому що воно набагато зручніше у використанні і краще піниться. До того ж у такого мила дуже економний дозатор, потрібно один раз натиснути і одна порція мила виявиться на ваших руках. Також рідке мило має більш насичений аромат і містить стільки ж антибактеріальних речовин, тому не поступається звичайному. Практично все рідке мило виготовляють з основного компонента - гідроксиду натрію, незважаючи на те, що він дуже токсичний, рідке мило виготовляють навіть у домашніх умовах. Зрозуміло, простіше виготовити мило з вже готових обмилки, ніж починати процес з нуля. По-перше, так ви заощадите більше часу, а по-друге, ви не будете схильні якомусь ризику, погіршити своє здоров'я. Але так як ми вже розповідали вище про те, як роблять мило з основи, потрібно розповісти і про Поташні милі, тобто приготованому з нуля.

Калієве мило готувати нескладно, до того ж в чомусь навіть простіше, тому що ви знаєте точну кількість необхідних інгредієнтів. У першу чергу потрібно облаштувати робоче місце, купити компоненти і необхідне обладнання. Далі потрібно підібрати оптимальні пропорції крижаної води і поташу - карбонату калію, який з'являється завдяки золі рослин. Дивно, що продається він в фотомагазинах і коштує зовсім недорого. Візьміть поташ і акуратно додайте його в крижану воду в невеликій кількості, але врахуйте, що почнеться виділення отруйного пара. Заздалегідь надіньте захисну пов'язку і відкрийте кватирку.

Перемішуйте все до тих пір, поки вода не стане прозорою. Коли розчин буде готовий, потрібно додати в нього суміш з декількох ефірних масел, а потім змішати в міксері, поки суміш не стане густою. Далі злийте суміш у посуд і тримайте на повільному вогні 3 години, періодично перевіряйте, приготувався чи розчин. Перевірити це дуже легко - додайте в половину склянки води 20 мілілітрів розчину, якщо вода залишиться прозорою, то можна прибирати розчин з вогню. Потім візьміть отриманий розчин, його консистенція буде така ж, як у будь пасти. Додайте його в гарячу воду, попередньо розчиніть в ній лимонну кислоту. Щоб зробити мило красивіше і ароматні - додайте трохи натуральних барвників та ефірних масел.


 

You have no rights to post comments