Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як зробити мило з обмилків

Як зробити мило з обмилків
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Як зробити мило з обмилків

Прийшовши в гості, можна побачити, що у друзів практично не залишилося мила, і лежать лише якісь обмилки. Найчастіше люди їх викидають, але насправді можна зробити цілком якісне мило, якщо правильно їх використовувати. Його можна дарувати друзям, використовувати самостійно або колекції. Можна зробити рідке мило, також вам знадобиться ефірне масло. Візьміть велику тертку і натріть шматки мила, можна скористатися ножем, щоб провести подрібнення. Потім додайте воду в каструлю і додайте в неї шматочки мила. Нехай мило полежить у воді приблизно 30 хвилин, потім його можна ставити на повільний вогонь. Ви помітите, що мило почне швидко розчинятися у воді, як тільки воно розчиниться - зніміть з вогню і чекайте, поки воно не охолоне. У суміш додайте 5 мілілітрів горілки або гліцерину. Потім додайте ефірне масло, яке вам більше подобається, наприклад, можна надати милу антисептичні та антибактеріальні якості, якщо додати масло чайного дерева у великій кількості.

Потім потрібно перемішати суміш і перелити її у флакон з дозатором, щоб мило не висохло і не випарувалося. Слідкуйте за тим, щоб консистенція була рівномірною, і в милі не було грудок, якщо все ж залишилися грудки - знову підігрійте мило і ретельно перемішайте.

Якщо хочете приготувати тверде мило, то після подрібнення потрібно пересипати їх у миску з пластика і додати туди гарячу воду. Потім зверху накрийте її якою-небудь посудом або кришкою, і приберіть в мікрохвильову піч на 10 секунд. Потім дістаньте її і перемішайте, після чого знову приберіть в піч на 10 секунд. Потрібно почекати того моменту, коли мило повністю розтане, але врахуйте, що мило не повинно кипіти ні в якому разі. Далі візьміть кілька формочок і додайте в них олію, а потім налийте мило. Можна взяти дитячі формочки для гри в пісочниці, силіконові формочки для приготування кексів і так далі. Приберіть мило в недоступне для дітей місце на кілька днів, щоб воно застигло і висохло. Найближчі два-три дні не намагайтеся мити їм руки, воно спочатку має сформуватися і застигнути, потім ви вже можете випробувати його і вирішив для себе, чи будете ви користуватися ними вдома або будете дарувати друзям.


 

You have no rights to post comments