Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як зробити клумбу з пляшок

Як зробити клумбу з пляшок
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як зробити клумбу з пляшок

Тут багато що залежить від того, чи будете ви використовувати скляні або пластикові пляшки. Якщо ви не будете розрізати пляшки - ніякої різниці немає. Рифлені денця виглядають дуже ефектно у пластикових пляшок, хоча багато хто думає, що скляні пляшки виглядають набагато краще. Нижче ми перерахуємо важливі етапи у створенні клумби.

Для початку потрібно подумати про те, яка у клумби буде основа. Можна взяти автомобільні шини і покласти їх один на одного, можна взяти відро або стару каструлю. Від того наскільки вони будуть глибокими, залежить розмір клумби.

Потім ємність штукатурять тонким шаром піщано-цементного розчину, хоча товщина шару в чому залежить від того, увіткнути чи в нього пляшки. Врахуйте, що не можна штукатурити відразу всю ємність, так як цемент висихає з неймовірною швидкістю, і коли ви дійдете до останньої ділянки клумби - працювати ви вже не зможете.

Як можна уважніше підійдіть до роботи з нижнім шаром пляшок. Справа в тому, що вони утримують верхні пляшки, тому, чим вище шар - тим легше робота. Укладання краще робити в шаховому порядку, це гарантує вам стійкість клумби.

Підходити до роботи потрібно акуратно і пам'ятати, що буде потрібно дуже багато часу. Неможливо зробити по-справжньому гарну клумбу за кілька миттєвостей. Якщо ви робите клумбу з пляшок, потрібно дочекатися повного висихання розчину, тому що якщо ви посадите квіти заздалегідь - конструкція клумби зруйнується, так як цемент не встигне висохнути.

Обов'язково закрийте верхній шар пляшок, причому робиться це в кінці, коли завершиться наповнення грунтом. Прикрасити шийки пляшок можна шишками, мохом, камінням і так далі, все залежить від вашої фантазії.

Провести наповнення клумби нескладно, потрібно створити знизу дренаж з каменів, керамзиту або уламків цегли, а нагорі засипати шар родючої землі. Буде краще, якщо ємність для клумб буде без дна, тому що всередині не буде залишатися вода. За наявності дна потрібно подбати про дренажних отворах, щоб вода вчасно стікала до землі.

Найкраще зарекомендували себе пляшки з дном в якості ємності, тому що прибрати клумбу в інше місце буде набагато простіше. Потім можна зайнятися рослинним оформленням нової клумби, причому тут все залежить від ваших побажань, і ви можете експериментувати. У високі клумби можна посадити ампельну герань, петунії, фуксію, лобелію або бегонію.

Після посадки квітів потрібно буде почекати певний час, щоб побачити клумбу у всій красі. Влітку ви зможете спостерігати цвітіння петунії та інших рослин, і відразу ж побачити результат своєї роботи - прекрасну клумбу, яка не тільки відмінно виглядає, але і дуже практична. Через кілька років клумба стане ще красивішим завдяки зростанню багаторічних рослин.


 

You have no rights to post comments