Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як зробити з покришки клумбу

Як зробити з покришки клумбу
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як зробити з покришки клумбу

Щоб прикрасити дачний ділянку можна купити готові вазони або клумби, правда, основна проблема полягає у високій націнці на такі клумби, саме тому люди намагаються виготовляти їх самостійно. Тим більше що вибір в магазинах не настільки широкий, і в більшості ситуацій неможливо знайти підходящу клумбу. Можна зайнятися ландшафтним дизайном, але доведеться затратити певну кількість часу, так як це не настільки просто, як може здатися на перший погляд.

Найбільш зручні і прості - клумби з шин, щоб зробити їх, потрібно запастися кількома автомобільними покришками, зрозуміло, старими і непотрібними. Краще брати декілька шин, так як з першого разу клумба у вас не вийде. Також потрібно взяти великий гострий ніж або напилок, хоча щоб вирізати клумбу можна взяти болгарку. На самому початку потрібно підібрати зовнішній вигляд клумби, який буде поєднуватися з садом. Також не можна захоплюватися лише дизайном і забувати про те, що клумба повинна бути практичною. Якщо вона буде мати занадто нестандартний дизайн, то вона втратить стійкість і буде крихкою. На початку роботи потрібно зробити позначки, а саме - з боків, робляться вони за допомогою крейди або мила. Намалюйте будь-яке зображення, щоб потім вирізати клумбу. Зовнішні контури повинні бути плавними або округлими, хоча вони можуть бути незграбними або гострими. Правда, вдасться вам зробити малюнок чи ні, залежатиме від якості ножа і ваших сил. Виготовити клумбу може не тільки міцний чоловік, але і жінка, хоча доведеться докласти зусиль.

Як тільки завершите вирізання кола, можна починати вирізати пелюстки. Можна полегшити роботу, якщо періодично занурювати ніж у воду, також потрібно тримати рукою відрізані частини. Ви можете подумати, що заготовка виглядає непривабливо і не підходить для клумби, але це тільки початок роботи і надалі ви її декоруєте. Наступна дія - вивертання покришки навиворіт, правда, це найскладніший етап у створенні клумби. Попередньо надіньте робочу форму, щоб не забруднитися, тому що зробити це надзвичайно складно. Коли ви переверне покришку на сторону, з якої поки що не працювали, потрібно вивертати її повільно, при цьому притримуйте клумбу коліном.

Поступово рухайтеся по колу і вивертайте краю. Прикладіть максимальні зусилля, так як це дуже складний процес. Ви можете запросити друга на допомогу, так як поодинці багато хто не справляються. Коли ви її виверне - можете відпочити, тому що основна частина роботи завершена. Далі можна зайнятися декоруванням клумби, але спочатку потрібно очистити її за допомогою води і засобу, який видаляє жир з поверхні. Заздалегідь приготуйте щітку, але не дуже жорстку, після очищення змийте миючий засіб і висушіть шину.

Потім можна розфарбувати клумбу в кілька кольорів, хоча можна зробити її однотонною. Можна заготовити трафарет і зробити малюнок, який вам більше подобається. Фарбу можна брати будь-яку, але бажано більш стійку. Також не забувайте, що клумба для дитячого майданчика повинна бути розрахована на дітей, тому покажіть на ній героїв мультфільмів. Можна зобразити на клумбі метеликів з квітами. Врахуйте, що клумба повинна виділятися на тлі кольорів, тому грамотно вибирайте кольору. Далі наповніть її грунтом і можете садити рослини. Запам'ятайте послідовність дій, так як в майбутньому ви будете робити такі клумби дуже швидко, і декорувати їх різними способами. Зробити клумбу можна за годину або півтора, якщо є досвід.


 

You have no rights to post comments