Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати йогуртницю

Як вибрати йогуртницю
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати йогуртницю

Йогурти швидко набули високу популярність через неймовірного смаку, так як є фруктові, кавові, карамельні і ванільні йогурти. Але потім з'явилася реклама на телебаченні, яка привернула до йогуртів ще більше уваги, адже в ній йшлося про те, що в них додають корисні бактерії, що відновлюють роботу шлунково-кишкового тракту і мікрофлору кишечника. Але пізніше попит на йогурти впав, тому що було доведено, що вони не настільки корисні для шлунково-кишкового тракту, і як ліки їх використовувати небажано. Далі люди дізналися про те, що в йогурти додають неприродні інгредієнти, такі як синтетичний і модифікований крохмаль, штучні добавки для аромату, підсилювачі смаку, стабілізатори та шкідливі барвники. Навряд чи суміш з даних інгредієнтів несе хоч якусь користь для організму, тим більше що вартість йогурту в магазинах досить висока.

Але навіщо купувати ненатуральний йогурт у магазині і переплачувати, якщо можна придбати йогуртницю і готувати йогурт самостійно? Мало того, що такий йогурт набагато корисніше, він ще й смачніше. Ви можете приготувати велику порцію йогурту для всієї родини, і навіть врахувати побажання членів сім'ї і додати в продукт фрукти, карамель і ваніль. Це дуже зручно, так як даний прилад коштує недорого, але як не допустити помилку і купити саме ту йогуртницю, яка підходить вам найбільше? Про це читайте нижче.

Загальні рекомендації під вибору йогуртниці

Навряд чи між приладами від різних виробників є істотні відмінності, так як вони виконують одні й ті ж функції. У йогуртницю немає величезної кількості мікросхем і процесорів, тому непотрібно добре розбиратися в техніці, щоб придбати відповідну модель. Будь-яка модель має кілька баночок - приблизно 8 штук з ємністю 125-150 мілілітрів.

Можна вибрати між скляними і пластиковими баночками, але все-таки переважніше скляні баночки, адже вони не будуть плавитися, і виділяти хімічні речовини під час приготування йогурту. У кожної баночки повинна бути кришка, при цьому вони поміщаються в контейнер з пластмаси, який теж накривається кришкою. Контейнер може бути прямокутним або круглим, всередині нього знаходиться елемент для нагріву, який підключається до електромережі. Прилад може мати таймер або працювати без нього, але моделі з таймером переважніше через те, що можна розрахувати час, який йогуртница витратить на приготування.

Як правильно вибрати йогуртницю

У магазині можна знайти величезну кількість моделей, вони несильно відрізняються між собою, але на кілька параметрів звернути увагу все ж варто.

1. Йогуртниці виготовляють імпортні та вітчизняні виробники. При цьому вартість між ними несильно відрізняється, справа в тому, що виготовляються всі прилади в Китаї, в тому числі і від виробників Tefal, Moulinex і так далі. Тому і в якості роботи немає ніякої різниці, тим більше що йогуртниця не має складної конструкції і величезної кількості мікросхем. Все залежить від ваших уподобань, в будь-якому випадку хоч вітчизняна хоч імпортна модель прослужить не більше 10 років. Зрозуміло, на товар надається гарантія, тому уточніть про це в магазині.

2. Є поділ на йогуртниці з одного ємністю або кількома. Буває відразу кілька баночок, наприклад, 8 штук по 150 мілілітрів. У моделей з одного ємністю обсяг близько 1 літра. Майже всі моделі з декількома баночками імпортні, а з одного ємністю вітчизняні. Якщо ви живете один і любите їсти йогурт, то вигідніше придбати модель з однієї ємністю, тому що ви зможете швидше приготувати багато йогурту. Зрозуміло, якщо у вас велика сім'я, то краще вибирати йогуртницю з кількома баночками. Робиться це для того, щоб у кожного члена родини була своя порція йогурту в холодильнику. Якщо ви вважаєте, що вам не вистачить 8 баночок, то можете придбати додатково ще кілька штук.

3. Таймер є не у всіх моделях, при цьому він збільшує вартість на 50% і навіть 100%. Завдяки йому приготування йогурту припиняється в певний час, але в цьому немає сенсу, адже температура всередині йогуртниці буде високою, і розмноження бактерій немає буде знято. Чи не переплачуйте за таймер, тому що користі від нього немає практично ніякої.

4. Уточніть гарантійні умови, вам можуть надати гарантію на півроку або два роки. Справа в тому, що йогуртниця перевіряється по приходу додому, і якщо вона виявиться несправною і ви не отримали гарантію - гроші вам ніхто не поверне.


 

You have no rights to post comments