Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи варто купувати акумуляторний шуруповерт?

Чи варто купувати акумуляторний шуруповерт?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи варто купувати акумуляторний шуруповерт?

Цілком можливо, що акумуляторна модель вам не підійде, тому ознайомтеся з його перевагами і недоліками. Ви можете працювати безпосередньо біля джерела зарядки, хоча нерідкі випадки, коли робота проводиться у віддаленому від нього місці. Якщо ви будете працювати виключно вдома або в місцях, де розетка знаходиться поблизу, то краще вибирати модель з живленням від електромережі. Незважаючи на мобільність і зручність акумуляторної моделі, потрібно знати про недоліки:

1. Через те, що акумулятор встановлений в корпус розмір і вага пристрою зростає, це не дуже зручно, якщо працювати доводиться навісу.

2. Коли акумулятор почне розряджатися, ви відчуєте зниження потужності та якості роботи, що теж викличе сильний дискомфорт.

3. Як тільки батарея розрядиться, вам доведеться чекати її зарядку, що забирає час.

4. Через те, що акумулятор втрачає свій заряд з часом, доведеться змиритися з тим, що тривалість роботи теж буде зменшуватися, і рано чи пізно доведеться докупити нове джерело живлення.

Але якщо врахувати всі ці нюанси і добре розібратися в особливостях акумуляторних моделей, можна придбати модель, яка буде працювати без підключення до електромережі довгий час. Нижче ми розповімо про правильний вибір подібного шуруповерта.

1. Час підготовки до роботи через автономний режим залежить від напруги, воно знаходиться в межах 9-24 вольт, і відповідає безпосередньо за потужність інструменту. Але врахуйте, що чим вище напруга, тим більше вага акумулятора і шуруповерта, тому руки будуть швидше втомлюватися в процесі роботи.

2. Є різниця між часом і силою струму, яка визначає тривалість збереження заряду.

3. Різні типи акумуляторів, про які вже говорилося вище, мають недоліки і переваги. Приблизно на 500 підзарядок вистачає Ni-MH акумуляторів, до того ж вони невеликого розміру і в них немає небезпечних речовин і з'єднань, таких як Ni-CD. Але батареї Ni-CD витримують не менше 1000 зарядок. При високій силі струму дані моделі можуть вийти з ладу, що теж не дуже зручно. Батарея Li-Ion має високу потужність, але через перепади температури можуть вийти з ладу. При високій вартості даної моделі це суттєвий недолік.


Щомісяця з'являються нові моделі від провідних виробників, в яких оптимізується робота всіх видів автономного живлення. Можна знайти інструменти з батареєю, у якої дробовий режим зарядки. Це дуже зручно, тому що в той час, як один з акумуляторів працює, інший заряджається і готується до роботи. Вам не доведеться чекати зарядки акумулятора, так як ви легко можете змінити його в будь-який момент.

Перед покупкою обов'язково визначитеся, навіщо вам потрібен шуруповерт і в яких випадках ви будете його використовувати. Далі ознайомтесь з характеристиками, ергономічністю, надійністю і вартістю, після чого перевірте інструмент. Чи не переплачуйте за професійну модель, якщо збираєтеся використовувати шуруповерт пару раз на місяць в домашніх умовах.


 

You have no rights to post comments