Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати шуруповерт за параметрами

Як вибрати шуруповерт за параметрами
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати шуруповерт за параметрами


- Крутний момент і швидкість обертання

Щоб двигун не перегорів, використовуються сучасні муфти, які прослизають, щоб при підвищеному навантаженні інструмент не вийшов з ладу. У більшості випадків це блокування під назвою максимальний обертовий момент, вона спрацьовує при характеристиках 5-10 Нм, але цього цілком вистачає для закручування дуже тугих анкерів і безпеки двигуна під час підвищених навантажень. Інше значення порогу підійде вам, якщо ви працюєте з твердими матеріалами, наприклад, бетоном або сталлю, або в тому випадку, якщо потрібно виконати отвір з великим діаметром.

Шуруповерти з неймовірно високим крутним моментом вважаються дуже універсальними, тому що можна крутити саморізи і свердлити матеріали. Дрилі, які мають невеликий крутний момент, підходять виключно для шуруповертной роботи, а також свердлення дерева та інших м'яких матеріалів. Крім крутного моменту при виборі потрібно дивитися на роботу двигуна під високим навантаженням. Зверніть увагу, наскільки добре він утримує обороти і чи відповідає його потужність тієї, яку заявив виробник? Звичайно, зробити це непросто, адже потрібно використовувати пристрій і мати досвід роботи. Якщо ж ви збираєтеся купити професійний інструмент, то в магазині є місце, в якому можна перевірити пристрій і його роботу. Зробіть пару отворів в різних матеріалах або закрутіть саморізи, цього достатньо, щоб переконатися в якості роботи.

Насчет швидкості обертання варто сказати, що багато хто шукає модель з підвищеною швидкістю, але самі не знають, навіщо це потрібно. Щоб загортати шурупи, потрібна швидкість 500 обертів на хвилину, а щоб комфортно свердлити, потрібна швидкість 1300 оборотів в хвилину. Занадто велика швидкість знадобиться лише для роботи з дуже твердим матеріалом. Також моделі з регулюванням швидкості обертання двигуна дуже переважні, але довго шукати їх не доведеться - всі сучасні шуруповерти дозволяють налаштувати потужність. Це знадобиться для свердління, так як при повільному обертанні набагато простіше зробити отвір в потрібному місці, до того ж ризик того, що свердло може зіскочити мінімальний. Зверніть увагу на наявність зворотного ходу, тому що свердло може застрягти або шуруп закрутиться дуже туго.

- Якість акумулятора

На сьогоднішній день найбільш популярні моделі оснащені нікель-метал-гідридним акумулятором. В Європі все шуруповерти оснащуються саме такими акумуляторами через їх екологічної чистоти. Як всім відомо, кадмій у своєму складі має токсичні речовини і алергени, які негативно позначаються на стані здоров'я. Майже всі подібні акумулятори витримують не менше 1000 зарядок, в той час, коли екологічно чисті батареї заряджаються лише 500 разів. Сучасні дрилі і шуруповерти можуть працювати відразу від двох акумуляторів, тому не забудьте уточнити в магазині, чи можна самому вибрати відповідну батарею.

Акумулятори нікель-метал-гидридні дуже невеликі, правда, вони практично не витримують велике напруження і швидко реагують на вплив температури і її перепади. Це не є серйозною проблемою, якщо вам не доводиться працювати на холоді або на спекотному сонці.

Є й інші акумулятори - літієві, їх потужність вкрай висока, якщо порівнювати з нікелевими, тим більше у них немає ефекту пам'яті. Але так як при зниженій температурі вони часто виходять з ладу, попит на них вкрай низький, і в магазинах шуруповерти з літієвим акумулятором зустрічаються дуже рідко. Ефект пам'яті може дратувати під час роботи, він зустрічається тільки у нікелевих батарей. Кожен раз, коли ви будете заряджати акумулятор, ви будете втрачати його ємність, але лише в тих випадках, якщо він не розрядився остаточно. Тому перед кожною зарядкою потрібно повністю розряджати акумулятор, це не дуже зручно, але власники інструментів знайшли вихід із ситуації і почали використовувати відразу два акумулятора. Зрозуміло, ємність двох акумуляторів повинна бути високою, щоб можна було довше працювати. Більшість напівпрофесійних і професійних моделей йдуть в комплекті з різними акумуляторами, один можуть встановити в дриль, а інший на підзарядку. Саме тому професійна модель мало чим відрізняється від стаціонарної, тому що запасний акумулятор буде заряджатися стільки ж, скільки працює вже встановлений акумулятор.

Також потрібно звернути увагу на швидкість зарядки акумулятора. Всі професійні моделі заряджаються вкрай швидко, зазвичай за 50 хвилин, тому що зарядний пристрій набагато потужніше. Але звичайні моделі заряджаються довго, приблизно 3-6 годин.

- Виробник інструменту

Як і в усьому іншому, дуже багато залежить від виробника інструменту. Якщо ви підбираєте простий шуруповерт для роботи по дому, то потрібно придивитися до моделей від Hitachi, Hammer і Bosch. Практично всі професійні моделі виготовляє виробник Dewait, вони найбільш вигідні в співвідношенні якості і ціни. Але відразу враховуйте, що популярність виробника подвоює вартість інструменту, тому можна придивитися до менш відомих, але добре зарекомендували себе компаніям. Також не забудьте подивитися на список функцій, їх може бути дуже багато, і більшість з них ви не будете використовувати в процесі роботи. Вони значно збільшують ціну, і при цьому є абсолютно марними.


 

You have no rights to post comments