Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Який вибрати шуруповерт

Який вибрати шуруповерт
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Який вибрати шуруповерт

- Професійний або звичайний шуруповерт?

Для початку ви повинні знати точно, які роботи будуть виконуватися за допомогою даного інструменту. Наприклад, пару раз на місяць ви будете збирати або прикручувати небудь з його допомогою, тому витрачатися на професійну модель немає жодного сенсу. Якщо ви будете регулярно використовувати шуруповерт, то потрібно звернути увагу на професійні моделі, у яких більше функцій і вище потужність. Як правило, всі аматорські моделі мають крутний момент 15-20 Нм, але потужність професійних моделей знаходиться на зовсім іншому рівні - 130 Нм, причому вони цілком можуть свердлити навіть тверді матеріали. Щоб здійснювати роботу з твердими матеріалами, потрібно мати швидкість обертання не менше 1300 оборотів в хвилину. Звичайні моделі працюють на швидкості 400 обертів, що дозволяє виконувати потрібні роботи по дому.

- Працюючий від мережі або акумуляторний інструмент?

Практично всі моделі, які представлені на ринку, на даний момент працюють від акумулятора, правда, можна знайти і ті, які працюють від мережі. Зрозуміло, набагато зручніше використання акумуляторного шуруповерта, тому що ви не обмежуєтеся приміщеннями, в яких встановлена ​​розетка. Акумулятори діляться на літій-іонні, нікель-кадмієві і так далі, але потрібно враховувати екологічні якості матеріалів. Наприклад, літій-іонні акумулятори екологічно чисті, але при високих або низьких температурах виходять з ладу. Нікель-метал-гидридні можуть витримати величезну кількість зарядок (близько 500), причому нікель-кадмієві витримують навіть 1000 зарядок. У більшості шурупокрутів встановлені дані акумулятори, але виробники забувають про те, що кадмій вкрай шкідливий і токсичний для людського організму.

Також існують моделі, в які встановлюють декілька видів акумуляторів. Є відмінності між батареями, наприклад, в зарядці. Всі професійні інструменти йдуть в комплекті з дорогими зарядними пристроями, тому для повної зарядки знадобиться всього одну годину. Недоліків аматорських моделей є тривала зарядка - не менше 3-7 годин. Тривалість роботи залежить від того, яка ємність у акумулятора. Вибирайте модель, де ємність акумулятора дуже висока.

- Комплектація

Бувають різні комплектації шурупокрутів, але частіше це або окремий інструмент або модель з великим набором насадок. Краще підбирати модель з окремими насадками, так як під час роботи доведеться мати справу з різними капелюшками шурупів. Вони відрізняються за формою, бувають чотиригранними і прямими, тому потрібно буде користуватися різними насадками.


 

You have no rights to post comments