Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Ліки від болю в спині

Ліки від болю в спині
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Ліки від болю в спині

Неможливо призначити ліки без комплексного обстеження, воно не принесе полегшення, зате викличе ускладнення. Лікарі призначають безпечні нестероїдні препарати, наприклад, Диклофенак, які бувають ін'єкціями і таблетками. Багато знеболюючі продаються у вигляді гелів і кремів, у тому числі препарати з вмістом Анальгіну і Парацетамола. Призначають одночасно і уколи і таблетки, але короткими курсами, приблизно від двох до п'яти днів. Також можуть призначити компреси з вмістом анестетиків, наприклад, Новокаїну або ледокаїн, але вони блокують імпульси нервової системи, тому призначаються виключно лікарем.

Якщо болі пов'язані з навантаженням на м'язи, можуть призначити препарати, які впливають на м'язовий спазм і усувають його появу. До таких препаратів відносять Толперизону, курс лікування - 2 тижні. Препарати не продають без рецепта лікаря, тому самолікування неприпустимо. Якщо ж болі пов'язані із змінами тканинами хребта, наприклад, дистрофією - призначають хондропротектори. Це препарати, що впливають на вироблення головних елементів хрящової тканини, саме тому сповільнюється руйнування тканини. Але це дуже спірно, тому що до кінця ефективність не доведена, приблизно так само, як і вплив БАД на захворювання спини. Багато хто говорить, що біологічно активні добавки з вітамінами і екстрактами рослин знімають біль, але, як правило, це даремні препарати, які дорого коштують.

Лікувальна фізкультура та фізіотерапія дуже поширені при лікуванні спини, дуже часто призначають прогрівання або гімнастику, зрозуміло, після врахування стану пацієнта. Дуже швидко знімаються гострі болі, а потім проводиться зміцнення спини за допомогою ЛФК та ​​масажу.
Мануальна терапія призначається лише після проходження рентгену або МРТ, після яких визначається стан спини і нервових закінчень біля хребетних дисків. Для проходження мануальної терапії потрібно знайти хорошого фахівця, за допомогою масажу м'язів, зв'язок і суглобів, можна позбутися від більшості локальних проблем. Особливо ефективне лікування підвищеної напруженості спини, яка впливає на стиск дисків. Але є й обмеження до мануальної терапії, наприклад, не можна проводити її при деформації хребетних дисків або грижах, тому що можна пошкодити спиною мозок і порушити кровообіг. Заборонена мануальна терапія після інсульту, інфаркту, туберкульозу, остеопорозу, онкологічних захворювань і так далі.

Під час серйозних загострень, які знижують рухливість хребта, не можна проводити масаж, так як біль повернеться. Заборонено масаж спини при зниженою згортання крові і захворюваннях судин. Найголовніше, що вам потрібно врахувати - проводити подібні процедури може тільки професіонал, обов'язково запитайте у терапевта диплом про закінчену вищу освіту, інакше лікування призведе до серйозних травм і проблем.
Досягти позитивного ефекту можна за допомогою акупунктури - голковколювання, але лише в тому випадку, якщо біль пов'язана з психологічною напругою і вона не дуже сильна. Зрозуміло, китайці лікують абсолютно всі хвороби нестандартними методами, в тому числі і акупунктурою, але вона заборонена при таких захворюваннях: серцево-судинних хворобах, онкологічних (доброякісні та злоякісні пухлини), порушення в роботі нирок і печінки, інфекціях, вагітності, зниженою згортання крові. Бережіть своє здоров'я і не погоджуйтеся на лікування, якщо у вас є захворювання внутрішніх органів.


 

You have no rights to post comments