Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що робити, якщо болить спина (лікування)

Що робити, якщо болить спина (лікування)
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що робити, якщо болить спина (лікування)

Лікарі часто говорять, що болі в спині до кінця невиліковні, але можна знизити силу больових відчуттів і позбутися від загострень. Для цього потрібні не тільки таблетки, а й позитивне настрій і бажання вести здоровий спосіб життя - харчуватися здоровою їжею і виконувати гімнастику. Лікування починається лише після детального вивчення хвороби, для початку виявляють причину, а потім підбирають курс лікування. Не призначайте собі лікування самостійно, зробити це може тільки професіонал.

Не впадайте у відчай, якщо не побачите ефекту через кілька днів. Для початку ви відчуєте полегшення і тимчасове зникнення болю, а потім, коли ліки подіють, ви позбудетеся від постійних загострень, але на це потрібен час.
Перше, що потрібно зробити - вести постільний режим, щоб гострий біль стала хронічною і її інтенсивність знизилася. Зрозуміло, якщо біль терпима, можна вести звичайний спосіб життя без навантажень на спину, якщо ж біль дуже гостра, потрібно лежати в ліжку кілька днів. Під час загострень ви повинні вести себе спокійно, не напружувати спину, не ходити дуже швидко і не бігати. Ні в якому разі не затримуйте спину в одній позі занадто довго, це провокує появу болю. Рухайтеся, але не перевантажуйтеся, для збільшення безпеки можна купити корсет в аптеці, але ступінь жорсткості підбирає тільки лікуючий лікар.


 

You have no rights to post comments