Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Причини болю в спині

Причини болю в спині
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Причини болю в спині

Потрібно усвідомлювати, що сильний біль - це наслідок серйозного захворювання, а не локальна проблема. У медицині є декілька захворювань, які провокують болі в спині, наприклад, механічні травми. Вони з'являються через незручне розташування спини або низької рухливості, а також рухливості в незручному становищі. Одне з найважчих захворювань - дистрофія міжхребцевого диска. Захворювання характеризується зниженням рухливості хребців, амортизації, гнучкості і так далі, це відбувається з віком. Причому будь-яке навантаження на м'язи спини буде викликати біль, тому фізичні вправи протипоказані. З інших проблем потрібно відзначити м'язову ригідність, спазми і травми хребетних дисків, які мають офіційне найменування - грижа міжхребцевих дисків.

Будь-які травми спини, у тому числі переломи і розтягування, викликають хронічну або гостру біль у хребті. Розриви зв'язок і розтягування провокують нестабільність хребців, які утримують його в рівному положенні. З'являються вони, як правило, через піднімання тягарів або скручування спини. Зламані хребці провокують остеопороз, який робить кістки слабше і тонше. Іноді біль з'являється через дуже сильних травм, які з'являються після падінь на спину або нещасних випадків, наприклад, аварій.

Нерідко біль з'являється через набутих захворювань, багато хронічні хвороби провокують появи сильного болю. Наприклад, сколіоз - викривлення хребта, яке не відчувається до 30-40 років, але потім дає про себе знати. Спонділолітез і остеоартрит, анкілозуючий артрит і так далі, хвороби, що звужують спинномозковий канал, викликають серйозні болі в спині через тиск на нерви. Хоча остеопороз не пов'язаний з болем безпосередньо, він сильно руйнує кісткову тканину і може спровокувати перелом спини.

Біль може бути пов'язана з вагітністю, каменями в нирках або внутрішньої інфекцією, фіброміалгію, ендометріозом та іншими хворобами. Будь-яке захворювання, яке викликає слабкість в спині - наводить до больових відчуттів в хребті. Через злоякісних і доброякісних пухлин теж з'являються болі в спині, метастазуючі пухлини ШКТ впливають на хребет дуже сильно. Не можна забувати, що навіть емоційні потрясіння і психологічні травми можуть спровокувати больовий синдром, таких випадків дуже багато.


 

You have no rights to post comments