Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати валізу на коліщатах

Як вибрати валізу на коліщатах
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати валізу на коліщатах

Який вибрати матеріал для валізи?

Валіза повинен мати високу зносостійкість, особливо по відношенню до пошкоджень та вологи. Найкраще покриття валізи містить поліестер або нейлон з водовідштовхувальним ефектом. Нерідко в магазинах можна побачити валізи з пластиковим покриттям і металевою крихтою. Звичайно, виглядають вони дуже привабливо і дорого, але вони легко дряпаються, хоча відрізняються високою міцністю. Точно такі ж властивості у шкіряного покриття.

За якою ціною купити валізу?

Якщо у вас багато грошей - купуйте якісний валізу від знаменитого виробника. Але якщо ви вирішили заощадити, можна придбати аналог дорогих валіз, причому з дуже міцним покриттям. Вартість аналога набагато нижче, а якість практично таке ж. Ніколи не купуйте занадто дешевий валізу, так як його якість занадто низька, і підвести він вас може в найважливіший момент.

Як вибрати міцний валізу?

Через те що багаж завантажують дуже неакуратно, ваш чемодан може сильно постраждати, і його зовні покриття швидко зноситься. Саме тому потрібно вибирати валізу з надійним каркасом по периметру. Варто відзначити, що кути валізи повинні мати зміцнюючі прогумовані накладки. Вони необхідні в тому випадку, якщо ви возите крихкі речі, наприклад, пляшки з вином або посуд. Хоча зараз перевозити спиртне можна ні в якому разі. Якщо ви будете перевозити щось дуже важливе, наприклад, китайські порцелянові вази, яким вже сотня років, потрібно купувати модель з Пропіленові покриттям, що містить титанову стружку.

Як вибрати валізу на коліщатах?

Найголовніше - розташування коліщаток. Не купуйте валізу, у якого коліщатка знаходяться на одній осі. Найкращі моделі мають чотири коліщатка. Також запам'ятайте, що кращі валізи мають коліщатка, які можуть обертатися в будь-які сторони. Щоб знизити шум від їзди валізи, потрібно купувати модель з металевими підшипниками, встановленими всередину корпусу. Якщо передбачений фіксатор - ймовірність укочування знижується. Коліщата бувають силіконовими і пластмасовими. Але краще віддати перевагу силіконовим, так як вони набагато міцніше і надійніше.

Як вибрати ручку для дорожньої валізи?

По-справжньому якісний валізу має одразу три ручки: висувну ручку і дві пластикових або тканинах. Потрібно перевірити комфорт від утримування валізи, так як носити його вам доведеться часто. Перевірте роботу фіксатора ручки, щоб вона вільно утримувалася в закріпленому положенні, як складеному, так і розкладеному.

Як правильно вибрати блискавку?

У всіх валізах присутній блискавка, причому від її якості залежить дуже багато. Купуйте модель з масивної самовідновлювальні блискавкою, виготовленої з пластику. Вони не деформуються через перепади температур, і навіть якщо блискавка зламається, вона все одно буде коректно працювати. Краща ширина застібки - 10 сантиметрів. У якісному валізі є два замки: кодовий і звичайний.

Якого обсягу і ваги повинен бути валізу?

Вимірюється обсяг у літрах, але виробники не завжди вказують дану інформацію. Під час вибору потрібно враховувати наступне: купуйте валізу з об'ємом 30 літрів, якщо ви летите один, і купуйте 2 валізи по 100 літрів, якщо ви летите з сім'єю. Звичайно, все дуже індивідуально, але краще підстрахуватися і взяти великий об'єм.
Зараз авіакомпанії змінили свої правила, кожен пасажир безкоштовно може здавати лише багаж, вага якого не перевищує 23 кілограми. Навіть якщо ви летите удвох і у вас одна валіза з вагою 26 кілограм, доведеться доплачувати за 3 кілограми, так як вага не підсумовується. Не забувайте врахувати це, якщо купуєте велику валізу з коліщатками.
Також зверніть увагу на функцію збільшення обсягу за допомогою зміни товщини. Не забувайте, що сума всіх сторін повинна бути менше 115 сантиметрів, якщо ви берете валізу собою в літак. Більшість авіакомпаній вказують характеристики, ознайомитися ви з ними можете або на сайті компанії, або уточнивши у консультанта.

Який колір практичніше для валізи?

Від кольору залежить багато чого, ви можете прилетіти в аеропорт і не помітити свою валізу серед інших. Тому потрібно купувати валізу яскравого та нестандартного кольору з візерунками та малюнками, звичайно, тут головне не переборщити. Який би оригінальний валізу ви не придбали - перевіряйте бирку, щоб випадково не понести чужий багаж.


 

You have no rights to post comments