Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Куди поїхати літом на море

Куди поїхати літом на море
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Куди поїхати літом на море

Ви можете розслабитися літом і з'їздити на море в настільки красивий час року, ви нарешті розслабитеся від повсякденної звичного життя і роботи. Швидше за все, тури в 2013 році найпривабливіші саме навесні, тому що краса природи приваблює людей, а також відображається на внутрішньому стані і дарує неймовірне почуття комфорту. Найдивніші і загадкові країни навесні на даний момент - Тибет і Непал. Якщо ви підете в Непал, зможете побачити великий Еверест, побачити монастирі Непалу, спостерігати за пам'ятками Катманду і інших міст.

Безумовно, в Тибеті панує загадкова і дивна атмосфера, абсолютно незвична для жителів Росії. Ви зможете вивчити загадки Тибету, спостерігати за містикою відбувається, а також за ченцями, які здійснюють незвичні для нас дії і творять чудеса. Кожна пам'ятка Тибету зберігає в собі якусь загадку, яку ви обов'язково почуєте, безліч історій ви будете чути протягом всього відпочинку. Але ви повинні розслаблятися не тільки душею, ваше тіло теж має відпочивати, бо після зими імунітет ослаблений, а суглоби і м'язи вже відвикли від будь-якої фізичної діяльності. Але тибетська медицина швидко поставить вас на ноги, адже ніхто до кінця не знає, на які дива вона здатна. Саме в цій країні виліковуються від найнебезпечніших і невивчених захворювань, але нам цього не зрозуміти, адже зцілення відбувається без втручання хірургів і сучасного устаткування. Багато їдуть туди саме з тієї причини, що хочуть позбутися недуги, який вважається невиліковним з точки зору медицини. Так як у Тибеті вічно відбувається щось незрозуміле, загадкове і містичне, люди вирушають туди, щоб знайти відповіді на свої питання.

Ви обов'язково повинні побувати на горі Кайлас, якщо вирушите до Тибету. Всі релігії в цій країні відносять гору до священної, і не дозволяють забиратися на самий верх гори. Кайлас оточений монастирями, в яких щодня проводять ритуали під назвою «кора». Багато людей, що побували в Тибеті, кажуть, що саме біля гори вони загадали бажання, які збулися по приїзду додому. Як бачите, необов'язково чекати літа, щоб добре відпочити і розслабитися - навесні теж можна знайти цікаве місце для відпочинку.

Практично всі лютневі тури відрізняються тим, що екскурсійна програма дуже цікава і широка, тому в січні і лютому можна провести активний відпочинок в багатьох країнах. Як правило, більшість країн, які пропонують туроператори, адаптовані під туристів і мають все необхідне. Ви побачите широкі ландшафти для трекінгу, величезні хвилі для занять серфінгом, річки для рафтніга, небезпечні водоспади для спуску з адреналіном і так далі. Дуже радує, що гіди мають спеціальну підготовку і відмінно розповідають про всі визначні пам'ятки, екстремальних видах спорту в країні і місцях, де можна гарненько розслабитися.

У квітні можна відвідати країни з високим рівнем духовного розвитку. У будь-якому турагентстві є список країн, які найбільш привабливі для відпочинку навесні, ви можете перейнятися містичними і міфологічними подробицями тієї чи іншої країни. Наприклад, ви можете відправитися в Єгипет, де в будь-який час можна відправитися в екскурсію на піраміди і поглянути на одне з чудес світу. Там ви можете поглянути на зображення фараонів, єгипетських богів, і вивчити всю історію Єгипту. Ознайомитися з тим, кому поклонялися люди, чому Анубіс став відповідальним за переведення душ в інші світи, а бог Сет був вигнаний у пустелю і став відповідальним за все зло, що відбувається в Єгипті.

Звичайно, можна поїхати в Таїланд, де теж дуже красиво і є багато загадкових і дивних місць. Навесні тури в Таїланд коштують не дуже дорого, особливо, якщо летіти з якої-небудь програмі. Можна відправитися в Таїланд на сім днів і пройти небудь тренінг, наприклад, з розкриття внутрішніх затискачів і розслабленню тіла. Як правило, коштувати це буде дуже дешево, зате ви зможете виконати відразу дві дії: відпочити в настільки привабливою країні і розслабити своє тіло, яке сильно втомлено після важкої роботи і міського життя. Можна вчинити іншим чином: відправитися в тур і проїхатися по всіх екскурсіях, це теж дуже цікаво, але врахуйте, що вартість екскурсій у жителів Таїланду і у гідів - різна, як правило, гіди беруть в два або три рази більше за екскурсію.


 

You have no rights to post comments