Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що потрібно щоб отримати закордонний паспорт

Що потрібно щоб отримати закордонний паспорт
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що потрібно щоб отримати закордонний паспорт

Для отримання старого чи нового зразка паспорта потрібні такі документи:

1. Ксерокопія заповнених сторінок паспорта громадянина Російської Федерації.

2. Ксерокопія заповнених сторінок трудової книжки, якщо ви працюєте за трудовим договором. У ній повинна стояти печатка організації, в якій ви працюєте, а також підпис головного бухгалтера. Якщо ви вже не працюєте, то потрібно зробити копію трудової книжки, причому можна не завіряється її у нотаріуса.

3. Анкета, яку заповнюють при отриманні закордонного паспорта. Якщо ви вже давно працюєте на одному і тому ж підприємстві, то потрібно завірити її на роботі, якщо ні - це дію можна пропустити.

4. Фотографія на закордонний паспорт. Ви можете прийти в будь-яку студію, де роблять фото, і вас сфотографують на закордонний паспорт, так як у них вже є подібний досвід. Потрібно дві фотографії 35х45 мм. У будь-якому відділенні ФМС можна зробити фото, якщо ви не хочете шукати студію.

5. Потрібно мати собою старий закордонний паспорт, термін дії якого вже вийшов. Або ви можете зробити копію всіх сторінок з закордонного паспорта, які були заповнені.

6. Чоловіки призовного віку зобов'язані принести в УФМС довідку форми 32 з військкомату. Для отримання закордонного паспорта потрібна копія військового квитка.

7. Якщо ви вже вийшли на пенсію і хочете отримати закордонний паспорт, то зобов'язані надати копію пенсійного посвідчення.

Де можна отримати закордонний паспорт

Щоб отримати закордонний паспорт потрібно з'їздити у відділ міграційної служби. Знайти адресу відділу УФМС у своєму місті ви можете в інтернеті, також ви можете подзвонити в довідкову і дізнатися телефон та адресу. Врахуйте, що туроператори чи інші комерційні фірми не мають право оформляти закордонний паспорт для жителів РФ, вони можуть лише допомогти вам юридичною послугою з оформлення анкети. Ви повинні особисто відправитися в УФМС і подати документи, на жаль, через велику чергу доведеться довго чекати, тому заздалегідь визначитеся з часом. Краще всього відправитися в міграційну службу на початку року або в середині осені, так як мало хто їздить відпочивати в цей час і довгих черг в УФМС не буває.
Якщо ви багато працюєте і не можете знайти часу для поїздки в міграційну службу, ви можете надіслати анкету по інтернету. Дана можливість з'явилася в 2010 році.


 

You have no rights to post comments