Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як отримати закордонний паспорт через інтернет в Росії

Як отримати закордонний паспорт через інтернет в Росії
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як отримати закордонний паспорт через інтернет в Росії

Щоб літати в інші країни потрібно мати закордонний паспорт, причому абсолютно неважливо, поїхали ви відпочивати або відвідати родичів в іншій країні. Щоб отримати паспорт, потрібно подати заявку у Федеральну міграційну службу. Після заповнення анкети її розглянуть і ухвалять рішення про видачу документа. Але так як інтернет в нашій країні сильно розвинений і державні служби вже почали приймати заявки в режимі online, ви можете подати її, навіть не покидаючи квартири. Зайдіть в пошукову систему і знайдіть сайт міграційної служби, там ви знайдете розділ про отримання закордонного паспорта. Що знадобиться для його отримання?

- Ноутбук або комп'ютер і доступ в інтернет.

- Паспорт громадянина РФ.

- ИНН

- СНИЛС


Коли ви зайдете на сайт міграційної служби, пройдіть в розділ реєстрації і створіть свій профіль. Заздалегідь ознайомтеся з користувача угодою, а також поставте галочку в тому місці, де потрібно погодитися з тим, що співробітники служби можуть перевірити ваші дані в будь-який час. Далі зайдіть в профіль і почніть заповнювати анкету, там потрібно ввести справжні дані, в тому числі номер пенсійного страхового свідоцтва, ІПН і день народження. Після цього проведіть інсталяцію потрібного плагіна. Вона розпочнеться автоматично, коли ви натиснете на кнопку «виконати». Через кілька миттєвостей в списку завантажень браузера завершиться скачування файлу, після цього клікніть по ньому двічі і встановіть. Але після цього плагін запросить пароль, його можна отримати на свою електронну поштову скриньку без особливих труднощів.

Потім напишіть свій номер стільникового телефону та електронну пошту. Через деякий час вам прийде повідомлення з паролем, який потрібно ввести для входу в особистий кабінет. Отримані цифри введіть в графі, де потрібно підтвердити вхід. Але врахуйте, що після того, як ви подасте заявку, код може прийти на електронну поштову скриньку. Якщо ж ви вказали точну адресу за місцем проживання, то пароль відправлять в офіс «Ростелеком». Знову наберіть код активації і увійдіть у свій профіль, після чого заповніть анкету і введіть оплату за державне мито.
Отримати квитанцію можна на сайті міграційної служби, там є зразок, який ви можете роздрукувати.

Після цього поїдьте у відділення ФМС РФ і покажіть оригінальні документи: ІПН, недійсного закордонного паспорта (якщо він є), паспорта, пенсійного посвідчення. Ви можете зробити фото в ФМС РФ, якщо хочете отримати біометричне підтвердження особи, яке буде діяти за межами Росії. Через деякий час вам зателефонують і повідомлять, що ви повинні приїхати для того, щоб розписатися на анкеті, яку висилали по інтернету. На цьому етапі ви можете розслабитися і чекати, коли зроблять закордонний паспорт. Приблизно через місяць, якщо не буде затримок, ви отримаєте закордонний паспорт і зможете відправитися в довгоочікувану відпустку в будь-яку країну.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить