Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Види закордонних паспортів

Види закордонних паспортів
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Види закордонних паспортів

Перед тим як розповісти про отримання закордонного паспорта, потрібно визначитися з тим, який саме вид паспорта вам потрібен.

1. Старий зразок закордонного паспорта - видається особам, які досягли і не досягли 18 років. Якщо ви досягли 18 років, то паспорт видається на найближчі 5 років з моменту отримання. Але потрібно враховувати, що існують країни, які не беруть старий зразок закордонного паспорта, зате впускають країну з новим паспортом. Дані правила діють у Великобританії. Такий паспорт коштує недорого, приблизно 1000 рублів, це ціна, яка була встановлена ​​восени 2012 року. Вартість паспорта складає всього 300 рублів, якщо ви ще не досягли повноліття. Правда, якщо вам від 14-18 років, то паспорт все одно буде коштувати 1000 рублів.

2. Новий зразок закордонного паспорта - має вбудований мікрочіп, який засвідчує особу. Видається повнолітнім і неповнолітнім так само, як і у випадку зі старим зразком. Такий паспорт є дійсним протягом 10 років з моменту отримання. Його отримують набагато частіше, тому що він не тільки довше діє, але і дає можливість летіти в будь-яку країну. Восени 2012 року була визначена точна вартість паспорта - 2500 рублів. Для осіб, які не досягли 14 років вартість паспорта в два рази нижче - 1200 рублів.

Вже дуже давно ходять чутки про те, що старий зразок паспорта не видаватимуть, і він втратить свою актуальність. Хоча його видають досі, держава все ж хоче скасувати видачу старих паспортів. Неможливо сказати точно, коли відбудеться відмова від старих закордонних паспортів.


 

You have no rights to post comments