Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що ще може знадобитися в поїзді

Що ще може знадобитися в поїзді
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що ще може знадобитися в поїзді

Є ще моменти, які варто обов'язково взяти в поїзд. Нижче їх список:

- Документи. У потяг з собою потрібно взяти всі основні і потрібні документи: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення батьків (якщо везете і їх), свідоцтво про народження сина чи дочки (якщо їсте з дітьми). Також закордонний паспорт, якщо збираєтеся перетинати кордон. Перед від'їздом рекомендуємо зробити ксерокопію паспорта, причому копій краще зробити декілька. Одну залишити вдома (бажано запевнивши її у нотаріуса), іншу віддати близьким родичам, а останню покласти глибоко в сумку, на той випадок, якщо Ви залишитеся без нічого тільки з сумкою. Так, така підготовка змахує на параною, проте, як ми всі знаємо, «Береженого Бог береже!»

- Засоби гігієни. У поїзді без засобів гігієни не обійтися, тому візьміть з собою мило (краще рідкого, зручніше буде користуватися), шампунь, якщо будете їхати більше 12 годин, туалетний папір, зубну пасту, жінкам краще не забути взяти тампони або прокладки (на всякий випадок) . Крім того бажано взяти в поїзд антибактеріальний спрей для рук, так як в ньому їздить дуже багато людей і далеко не всі з них мають чисті руки і міцне здоров'я. Вологі і сухі серветки, допоможуть швидко витертися після обіду, дівчатам серветки допоможуть підправити макіяж. Взагалі вологими серветками дуже приємно витирати обличчя і руки в спеку, ставати менш спекотно і освіжає. Обов'язково потрібно взяти дезодорант і одеколон, щоб приємно пахнути.

- Розважальні речі. Їхати десятки годин в поїзді досить нудно, тому ми рекомендуємо захопити кросворди, карти, книгу, настільну гру або інші предмети, які дозволяють Вам розважитися.

- Техніку. Сучасне життя вже складно уявити без техніки, тому і в поїзді без неї не обійтися. У цей пункт можна вписати такі речі як: мобільний телефон (Ви повинні бути завжди на зв'язку і мати можливість подзвонити іншим), ноутбук (якщо Вам потрібно працювати або Ви любитель пограти в ігри за ПК). Можна взяти в поїзд планшет (це може бути альтернативу комп'ютера, так як тут також можна працювати, дивитися фільми, слухати музику тощо). Якщо Ви виключно меломан, то кращим варіантом стане MP3-плеєр, так як в ньому довше сідати батарея, поміщається більше пісень і не буде нічого страшного, якщо Ви не зможете послухати музику через що сіла батареї, чого не скажеш про мобільному телефоні. Настійно рекомендуємо взяти цифровий фотоапарат і сфотографувати свою поїздку куди-небудь, навіть якщо Вам він не знадобиться в поїзді, скористаєтеся ним по приїзду. Для людей старшого покоління краще взяти звичайне радіо, так як сидіти в тиші теж не варіант. Бажано також захопити навушники, щоб не заважати іншим, якщо ті будуть спати.

- Гроші. Природно основним і вирішальним пунктом під час поїздки на поїзді повинні стати гроші. Якщо будуть вони, то у Вас буде можливість вирішити практично будь-яку проблему, нехай не так швидко і не так дешево, однак при гострій необхідності все вийде. Зберігати гроші бажано в декількох місцях, основні при собі - на випадок крадіжки. Якщо їсте в іншу державу, запасіться валютою. Однак при цьому Ви не повинні вести з собою занадто багато, інакше Вас можуть оштрафувати за перевіз великих грошей. Основну частину грошових заощаджень краще тримати на пластиковій карті, таким чином, і гроші будуть при Вас, і в теж час Ви їх ніколи не втратите.

Перед тим як поїхати, куди-небудь на поїзді, автори інтернет журналу Vse-Sekrety.ru радять за два-три дні до поїздки скласти список тих речей, які Ви візьмете з собою. І в день від'їзду, буквально за 30-40 хвилин зробити повторну перевірку зібраних речей, так як ми іноді можемо викладати речі з зібраної сумки, кладучи їх в зовсім інше місце.

До речі, що ще стосується грошей, то їх потрібно взяти стільки, щоб вистачило на квиток назад, за умови, що у Вас вже один зворотний квиток є. Вся справа в тому, що бувають екстрені ситуації, при яких потрібно терміново їхати назад, проте за відсутності грошей у Вас виникнуть великі проблеми!


 

You have no rights to post comments