Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що взяти з собою в поїзд з їжі?

Що взяти з собою в поїзд з їжі?
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що взяти з собою в поїзд з їжі?

Тут потрібно враховувати яку відстань і час подолаєте в поїзді, якщо цей проміжок буде перевищувати 5 годин, то звичайно слід подбати про їжу. Якщо Ваш час складе більше одного цілого дня, то їжа просто необхідна. Ви звичайно можете харчуватися на зупинках, проте ціни там будуть захмарними, якість дуже низьким, та й там нічого не буде крім фаст-фуду.

Обираючи ті чи інші продукти, враховуйте їх час, при якому вони залишаться свіжими. Хорошим варіантом стануть бутерброди, ними можна перекусити в будь-який момент. Дуже добре взяти в дорогу суп або борщ, але для нього потрібно підібрати посуд, що не потече із закритою кришкою. Більш-менш добре зберігатися копчена ковбаса, хліб, сир, варені яйця, готову картоплю і смажене або варене м'ясо.

Ідеальним місцем для зберігання їжі в поїзді стане міні-холодильник, який поміститься в сумку (вони не дорогі зараз), або термо-пакерт, який зберігає температуру в закритому пакеті. У цих же місцях слід зберігати напої і воду. До речі зробіть собі запас з декількох літрів звичайної води. По-перше, нею можна помити руки, по-друге, вона допоможе при акліматизації в новій місцевості, та й в цілому хороша вода, як і напої, обійдуться Вам досить дорого на вокзалі.


Не варто брати алкоголь, оскільки в дорозі він може тільки погіршити Ваш стан. Не варто купувати копчену рибу або оселедця, подібний товар швидко псується. Морозиво, сирки і сир теж не бажані, якщо ви їх тільки відразу не з'їсте або у Вас буде з собою міні-холодильник.

Обов'язково візьміть чай в дорогу, його, звичайно, можуть подавати в поїзді, проте краще мати ще й свій. Чай, особливо зелений, добре виводить токсини, нормалізує тиск, а також діє на людину підбадьорливо. Ідеальним місцем зберігання готового чаю стане термос. Кава має менше достоїнств, тому його вести готовим сенсу немає, якщо тільки Ви його дуже любите.

Постарайтеся взяти таку кількість їжі, якого Вам точно б вистачило на той час, що будете їхати на потязі, не менше, не більше. Укладати і купувати продукти, природно, потрібно не на голодний шлунок, інакше Ви мимоволі наберете зайвого. Якщо їсте один, то будьте готові до компанії. Якщо душа у Вас добра, то візьміть їжі трохи більше, щоб поділитися з новими друзями. Для дітей можна приготувати цукерки.

Якщо Ви і самі їсте з дітьми, то заздалегідь приготуйте всяку смакоту. Наприклад: чіпси, шоколадки, яблука, цукерки, сухарики, пряники, напої тощо. Можливо, ця їжа далека він правильною, проте один раз поїсти це можна. В іншому випадку діти будуть постійно просити чогось смачного, коли по вагону стануть проносити подібні продукти, проте за ціною вище в 2-3 рази звичайною.

Для приємного запаху з рота жуйте жуйку або використовуйте спеціальний полоскатель.


 

You have no rights to post comments