Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як позбутися сухої мозолі

Як позбутися сухої мозолі
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як позбутися сухої мозолі

Тепер давайте розповімо, як видалити сухою мозоль. Якщо ж після водянки на нозі почала утворюватися суха мозоль, то існує два способи позбутися від неї.

Лікування мозолів спеціальними засобами

Перший спосіб - це використання спеціальних кремів і спреїв від мозолів. Коштів даного типу досить велику кількість і продаються вони практично в кожній аптеці. Такі крему та спреї надають пом'якшувальну дію, що зрештою допомагає вилікувати мозоль. Наносити дані кошти потрібно тільки після розпарювання ніг.

Зрізання мозолі

Другий спосіб - зрізання мозолі. Якщо перший метод не допоміг, або ж у вас досить стара і груба мозоль, то це єдиний ефективний метод в даній ситуації. Щоб позбутися від сухої мозолі самостійно, вам необхідно добре розпарити ноги. Для цього візьміть невелику миску і налийте в неї гарячу воду, попередньо додавши туди рідке мило або соду, як антисептик. Коли ноги добре розпарити і кірка мозолі стане м'якою - можна приступати до її зрізання. Зрізати мозоль потрібно дуже акуратно, щоб не завдати собі травму. Для зрізання мозолів є спеціальні верстати, які відмінно підходять для таких цілей, а до того ж, вони виключають травмування. Зрізання мозолі відбувається як би шарами, тому якщо ви вже відчуваєте що мозоль практично зрізана, то позбутися вже від залишків грубих наростів допоможе спеціальний скребок для ніг.

Після даної процедури сполосніть ноги, витрете їх, і місця де були зрізані мозолі обробіть антисептиком. Якщо ви все зробили якісно, ​​то домогтися гладкої шкіри на даній ділянці ви зможете зробивши розпарювальні ванночки, обробляючи дані проблемні місця скребком для ніг.

Як позбутися натоптишів

Ще однією проблемою, яка тісно стикається з мозолями, є натоптиші на ногах. Як позбутися від натоптишів - вирішуйте виходячи з того, наскільки грубою і щільною є їх «кірка». Якщо натоптиші не надто грубі, то позбутися від них можна за допомогою скребка для ніг, якщо ж натоптиші дуже грубі, то їх потрібно буде зрізати за допомогою верстата. Як і в попередньому випадку, перед тим як робити дану процедуру, ноги необхідно попередньо розпарити, додавши у воду антисептичний засіб.


 

You have no rights to post comments