Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як позбутися водяних мозолів

Як позбутися водяних мозолів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Як позбутися водяних мозолів

Як ви вже знаєте на своєму досвіді, коли ви сильно натерли ногу, у вас з'являється спочатку водяний мозоль, її ще іноді називають «водянкою». Якщо ж ви не можете зняти взуття чи перевзутися, то наклейте на «хворе місце» лейкопластир або ж підкладіть між ногою і тією частиною взуття, де ви натираєте ногу - серветку. Як тільки ви прийдете додому, зніміть взуття і одяг, яка надіта на ноги (шкарпетки, колготки тощо), потім дайте ногам відпочити.

У першу чергу, категорично забороняється здирати відшарувалася шкіру, інакше цим ви зробите для себе ще гірше. Після цього ділянку шкіри буде не захищений, і сам по собі буде дуже чутливим, і тоді біль буде ще сильніше, ніж коли ви натерли, навіть лейкопластир не зможе позбавити вас від болю.

Як позбутися від мокрих мозолів? Щоб швидко позбутися від мокрої мозолі її, грубо кажучи, необхідно висушити. Для цього, перед проведенням будь-яких дій, водяну мозоль необхідно обробити антисептиком, тобто продезінфікувати саму поверхню мокрою мозолі і місце навколо неї, щоб не занести ніяку інфекцію. Тепер беремо невеликих розмірів голку і дезінфікуємо її. Потім, десь збоку водянки, акуратно проколюємо її, спрямовуючи голку не в саму водянку, а як би паралельно їй. Наступне що вам потрібно буде зробити - виштовхнути рідину з водянки, знову ж робіть це акуратно, щоб не здерти шкіру.

Після того як ви позбулися рідини, знову обробіть дану ділянку антисептиком. Антисептик не тільки продезинфікує, а й підсушить ранку. Якщо є можливість, то краще даний ділянка не заклеювати лейкопластиром, щоб він краще підсох. Як правило, через кілька годин, відшарувалася шкіра зростеться і не буде викликати дискомфорт. Щоб прискорити процес загоєння водянок використовуйте спеціальні мазі, дуже ефективна в таких випадках мазь «Рятувальник».

Після того як ви натерли ногу, постарайтеся не носити кілька днів дану взуття, щоб водянка зажила і на її місці не почала утворюватися суха мозоль.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить