Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Лікування кашлю у дітей

Лікування кашлю у дітей
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Лікування кашлю у дітей

Кашель з'являється через респіраторних захворювань, і якщо не лікувати головне захворювання - проблема збережеться. Хоча навіть після лікування основної хвороби залишається кашель, звичайно, він не такий інтенсивний, але все ж таки присутня. Дитину потрібно одягати якомога тепліше, завжди надягайте теплі носочки разом з жилеткою, наприклад, з овечої або верблюжої вовни, дана шерсть добре стримує тепло. Також не забувайте, що дитині потрібно давати напої з високим вмістом вітамінів, наприклад, чай з медом або компот з варенням. З їх допомогою можна розрідити мокротиння, збільшити потовиділення, що знижує підвищену температуру тіла.

Робити компреси потрібно увечері або вночі, а все тому, що загострення відбувається саме в цей час, ви можете помітити, що дитина починає кашляти найсильніше саме ночами. Нанесіть на лист капусти шар меду, покладіть лист на груди і зафіксуйте фольгою або папером для компресів, оберніть бинтом, щоб компрес не спадав. Тримайте компрес всю ніч, щоб отримати лікувальний ефект. Приблизно таке ж ефективний засіб - картопляне пюре з йодом. Додайте в пюре 20 мілілітрів оливкової олії і дві краплі йоду, а потім загорніть пюре в бинт. Прикладіть компрес до горла або грудей, ретельно оберніть фольгою, щоб тепло не зникало.

Не забувайте, що саме ефективне і просте засіб від кашлю - тепле молоко з медом. Всі діти люблять молоко, тому ви можете бути впевнені в ефективності даного засобу. Можна купити смачні льодяники в аптеці, які допомагають від кашлю і розслаблюють горло, але перед покупкою проконсультуйтеся з лікарем.


 

You have no rights to post comments