Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чим лікувати сухий кашель

Чим лікувати сухий кашель
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чим лікувати сухий кашель

Якщо в процесі медичного огляду з'ясовується, що кашель пов'язаний з ГРВІ, призначають вживання теплого молока з питною содою. Це робиться спеціально для того, щоб почала отхаркиваться мокрота, і вилікувати кашель було простіше. Також при сухому кашлі можуть призначити лікувальні відвари мати-й-мачухи, сік подорожника, чорної редьки, плоди чебрецю, анісу та інші. Але у подібних способів лікування є мінуси, наприклад, нетривалий ефект і повернення кашлю через деякий час. До того ж потрібно вживати ліки регулярно, щоб досягти ефекту, але тільки малими порціями, інакше виникне біль у животі і нудота.

Дуже часто призначають інгаляції, якщо відбулося подразнення верхніх дихальних шляхів. Найбільш популярні інгаляції роблять з розчином питної содою або з додаванням лужної мінеральної води. Даний спосіб лікування актуальний для дітей при нав'язливому та хронічному кашлі, який довго не проходить. Але потрібно враховувати, що дітям не можна робити інгаляції з дуже гарячою водою, не можна використовувати воду, яка має температуру понад 40 градусів за Цельсієм.

У лікарнях найчастіше роблять інгаляції з небулайзерами, але тільки при сухому кашлі. Вони створюють аерозольна хмара, стан з невеликих частин ліки. З їх допомогою роблять інгаляції навіть для маленьких дітей, які не можуть терпіти сухий кашель і сильно плачуть. Але діти починають кашляти не через бактерій і подразників горла, а через занадто сухого повітря в приміщенні, але лікарі і батьки часто не враховують цього. Найнебезпечніший пересушене повітря - холодний, найчастіше він зустрічається в приміщеннях з встановленим центральним опаленням. Особливо небезпечний такий кашель для дітей з ГРВІ, тому що в дихальній системі слиз зневоднюється і змінює консистенцію, стає дуже густий, а це заважає відкашлюванню. Зрозуміло, перед тим, як почати лікування, потрібно подбати і хорошою вологості повітря в приміщенні, це зробить кашель вологим, і бактерії нарешті будуть виходити з легких. Для цього можна використовувати зволожувач повітря або покласти вологий рушник на батарею. Якщо кашель дуже сухою і довго не проходить - зробіть масаж грудей, але акуратно, щоб постукування і поплескування не викликали больових відчуттів. Даний спосіб лікування актуальний для дітей, у яких сильна алергія на медичні препарати.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить