Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Препарати від геморою

Препарати від геморою
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Препарати від геморою

У будь-якій аптеці ви знайдете величезну кількість ліків проти даного захворювання, але потрібно орієнтуватися від класифікації препаратів. Наприклад, препарати розрізняють по спектру дії та формі випуску, також існують різні форми препаратів. Який буває спектр дії у подібних препаратів?

- Тонізуючі - покращують стан вен, роблять їх міцними і еластичними.

- Захищаючі - зменшують проникність вен, відновлюють мікро-циркуляцію крові, захищають від запалень і набряків, які можуть викликати погіршення стану вен. Препарати, які володіють даними дією наступні: екстракт гінкго білоба, троксерутин, гептаминола, троксевазин, гесперидин, глівенол, диосмин. Препарати мають наступні характеристики: протизапальну, ангіопротектроное, протинабрякову та венотонізуючу. Завдяки ним поліпшується стан капілярів, посилюється щільність стінок судин, зменшуються шанси на міграцію плазми через стінки судин.

-
Веносклерозірующіе - лікарські препарати з вмістом пропіленгліколю, відновлюють ендотелію вен, які були пошкоджені. За рахунок цього поліпшується облітерація.

-
Антикоагулянти - містять у складі гепарин, який не дозволяє тромбам утворюватися в судинах, і має протизапальну та протинабрякову впливом. Завдяки йому сполучна тканина швидко регенерується, але необов'язково вибирати засіб з гепарином, таку ж дію мають гепариноїди. Через них гемороїдальні вузли не піддаються появі тромбів. Дуже важливо підібрати засоби, які швидко зупиняють кровотечу, особливо якщо є тріщини в товстому кишечнику.

- Гемостатики - мають репаративні та протизапальні властивості, завдяки чому їх використовують навіть під час хронічного геморою, коли кров не зупиняється протягом тривалого часу. Найвідоміший препарат цієї групи - натальсід, що виготовляється з морських водоростей.

- Спазмолітики - полегшують больові відчуття під час геморою. Так як неможливо вибрати знеболюючий засіб, що володіють впливом на весь організм і в тому числі геморой, треба вибирати ректальні свічки з ефектом знеболювання. У складі спазолітіков можна знайти екстракт беладони, який допомагає позбавитися від болю.

- Протизапальні засоби - знижують запалення вен, знімають свербіж і набряк. Мають подібну дію такі препарати: Флуоцінолона, преднізолон, біфексамак, гідрокортизон і так далі.

- Анестетики - знімають свербіж і больові відчуття. Дія мають такі препарати: бензокаин, лідокаїн, тримекаїн.

- Імуностимулятори - сприяють розсмоктуванню хвороботворної мікрофлори кишечника, так як вона утворюється при геморої. Завдяки стимуляторів імунітету поліпшується лейкоцитную обмін, з'являються нові антитіла, і мікрофлора відновлюється.

- Антисептичні і протимікробні препарати - усувають будь-які інфекції під час геморою, використовують їх локально на уражену область. Найвідоміші препарати даної групи: етазол натрію і триклозан, але можна використовувати перманганат калію відразу ж після дефекації.

- Інші групи препаратів - використовуються для підсушування, загоєння і зниження запалення в ураженій області. Наприклад, препарати на основі насіння рослин та ефірних масел.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить