Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Симптоми геморою

Симптоми геморою
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Симптоми геморою

Спочатку людина відчуває, що в області заднього проходу з'являється дивна біль, який не проходить з часом. Вона посилюється під час занять спортом і навіть при звичайній ходьбі. Все це пов'язано із збільшенням кавернозних вен, так як вони сильно заповнюються кров'ю. Біль може посилитися, якщо людина не дотримується дієти і має проблеми з шлунково-кишковим трактом. Будь запор або рідкий стілець провокує посилення болю, це загрожує тим, що у людини з'явиться свербіж, кровотеча, хронічні болі і так далі.

Кровотеча - перший симптом, який приваблює найбільше уваги, тому що з'являється після і до дефекації. Так як кров скупчується в гемороїдальних вузлах, з'являється нестача кисню, тому стінки вен стають тоншими, легко розтягуються і тріскаються. Через деякий час вени сильно розриваються, з'являються відкриття рани, посилюється кровотеча. Буває артеріальний та інтенсивне кровотеча, в першому випадку кров витікає довго і повільно, а в другому - миттєво, довгими струменями. Як правило, кал покривається кров'ю при дефекації, тому в ньому виявити кров неможливо. Але кровотеча може також говорити про рак товстого кишечника, тому що будь-яке злоякісне утворення провокує викид крові.

Больові відчуття з'являються після і до дефекації, також людина не може сидіти і ходити через біль. Але вона не свідчить про наявність захворювання, вона говорить лише про сильному запаленні. Наприклад, якщо з'явився тромбоз, а гемороїдальні вузли ущемити - з'явиться страшна біль. Якщо утворюються тріщини на тканинах заднього проходу - теж з'являється біль. Найнеприємніше, що біль сковує рухи людини, ходити або сидіти практично неможливо. Швидкість дихання теж загострює біль, якщо ви дихаєте занадто швидко і глибоко, вона буде посилюватися. Ущільнення і набухання гемороїдальних вузлів провокує найсильнішу біль, а зовні вони стають більше на 2 сантиметри і змінюють колір на темно-синій. Подібні симптоми спостерігаються у важкоатлетів і людей, провідних нездоровий спосіб життя.

Далі людина може відчути свербіж, який говорить про роздратування шкірних покривів, що знаходяться біля анального отвору. Він з'являється через виділень слизу з товстого кишечника, так само, як і при кровотечі гемороїдальних вузлів. Все це може ускладнитися і перейти в екзему.

Основний симптом геморою - випадання гемороїдальних вузлів. Це пов'язано з тим, що поступово гемороїдальні вузли відходять убік анального отвору, тому що людина напружується сильніше під час дефекації, а сама вона займає набагато більше часу. Але все залежить від стадії захворювання.

1. Перша стадія характеризується випаданням вузлів під час дефекації. Через деякий час вони повертаються в звичне положення.

2. Друга стадія характеризується випаданням вузлів під час занять спортом, наприклад, пауерліфтингом. Потрібно вправляти вузли за допомогою лікаря, оскільки самостійно вони зайняти звичну позицію вже не зможуть.

3. Третя стадія характеризується відсутністю контролю над гемороїдальними вузлами, вони можуть випасти навіть при ходьбі, при цьому вправити їх самостійно ви не зможете.

Відразу потрібно сказати, що багато симптоми свідчать і про наявність інших захворювань. Наприклад, при випаданні слизового покриття товстої кишки або злоякісних пухлинах в товстому кишечнику. Чи не констатуйте геморой через одного симптому, ви повинні виявити мінімум 2-3 симптому, щоб почати лікування. Все ж краще звернутися до лікаря і пройти медичне обстеження, щоб заспокоїтися і переконатися в необхідності лікування.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить