Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи допомагають кинути палити електронні сигарети

Чи допомагають кинути палити електронні сигарети
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи допомагають кинути палити електронні сигарети

На дане питання дуже складно дати чітку відповідь, тому як ні МОЗ, ні самі виробники електронних сигарет не проводили офіційних досліджень і опитувань з даного приводу. Але якщо проаналізувати більшість форумів і сайтів з відгуками про електронні сигарети, то переважна більшість курців, які перейшли з звичайних сигарет на електронні, зізнаються в тому, що кинути курити вони все одно не можуть, а деякі навіть зізнаються що почали курити ще більше. З чим це пов'язано? - Давайте розглянемо по порядку.

Перший негативний фактор електронних сигарет полягає в тому, що курець розуміє, що електронні сигарети приносять меншу шкоду і починає їх палити так само, як і звичайні сигарети. Заправляючи сигарети рідиною з пониженим вмістом нікотину, курець може почати курити ще більше: або ж з причини недостатньої кількості спожитого нікотину, або ж через самопереконання, що це мало шкідливо.

Ще одна причина, по якій курці починають ще більше палити - можливість курити практично скрізь. Якщо для куріння звичайної сигарети курцеві необхідно виходити на вулицю, балкон або в спеціально відведене місце, то електронна сигарета «відкриває нові горизонти» так як курець може курити, де він хоче, наприклад, у квартирі перед телевізором.

Щоб електронні сигарети допомогли кинути палити, необхідне бажання і сила волі, так як перехід на електронні сигарети не означає, що ви після їх куріння кинете курити. Переходячи на електронні сигарети, ви повинні намагатися скорочувати кількість разів куріння. Крім того, раз на 1-2 місяці необхідно знижувати концентрат нікотину, купуючи спеціальні заправляю рідини, перейшовши в кінцевому підсумку на безнікотинову заправку, відучившись і від самої звички куріння. Електронні сигарети також шкідливі і вони можуть бути тільки тимчасовим перехідним засобом для того, щоб кинути палити.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить