Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Аналіз електронних сигарет

Аналіз електронних сигарет
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Аналіз електронних сигарет

Тепер давайте безпосередньо проаналізуємо, що насправді несуть у собі електронні сигарети: користь чи шкода.

Користь електронних сигарет

Користі в сенсі здоров'я електронні сигарети не несуть, в даному випадку під «користю», ми будемо розглядати користь електронних сигарет як спосіб кинути палити.

До переваг електронних сигарет можна віднести те, що вони містять менше нікотину і смол, а це в порівнянні з звичайними сигаретами дуже важливо, адже кинути різко палити дуже складно, тим більше, якщо людина курить кілька десятків років. Електронна сигарета дозволяє поступово знижувати споживання нікотину.

Завдяки своїй структурі, тобто завдяки практично повної імітації справжньої сигарети, курцеві буде легше поступово кидати курити з двох причин. По-перше, багатьом курцям, коли вони кидають курити, складно пережити не тільки відсутність нікотину, а відсутність самого процесу куріння, адже це свого роду ритуал, коли можна перепочити і щось обміркувати, просто зайняти себе чимось чи привід поспілкуватися. По-друге, коли ви кидаєте палити, достатньо 2-3 затяжки щоб як кажуть «відвести душу», з цієї сигаретою це зробити дуже складно, в психологічному плані.

Електронні сигарети не шкодять оточуючим: від неї немає диму при горінні, а випускається курцем пар не шкідливий оточуючим.

Шкода електронних сигарет

Електронні сигарети не є сертифікованим Мінздравом товаром, а значить, вони не є безпечними для здоров'я. Звідси випливає наступне, що ніяких наукових підтверджень про наслідки даного виду сигарет і про вплив їх на організм - ні.

Рідина для заправки електронних сигарет може включати в себе різні хімічні речовини, які навіть токсичні. Розв'язати проблему можна шляхом вивчення складу рідині для заправки електронних сигарет і переконавшись, що у неї є сертифікат. Крім того, купувати рідину необхідно в перевірених точках.

Незважаючи на те, що шкода для легких електронними сигаретами виявляється в кілька десятків разів менше, ніж звичайною сигаретою, тим не менш, він є, тому ми віднесемо це до шкоди - якщо говорити про саму електронної сигарети.

Багатьом курцям дуже складно кинути палити остаточно, після того як вони починають палити електронні сигарети, у них з'являється залежність від них. Таким чином, електронна сигарета позбавляє від більшого зла, і стає меншим злом.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить