Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати чоловічий парфум

Як вибрати чоловічий парфум
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати чоловічий парфум

Перш ніж зробити покупку і визначитися з ароматом - запитайте, а чи нагадує запах ваші особистісні якості? Ніжність чи впевненість в собі і агресія відчуваються в запаху парфумів, тому постарайтеся вибрати саме ті парфуми, які найкращим чином розповідають про ваші позитивні якості.

Вибір парфуму для бізнесмена

Аромат повинен не просто бути привабливим для оточуючих, а й мотивувати бізнесмена на нові досягнення і розвиток своєї справи. Запах не повинен бути занадто різким, так як це буде відволікати від щоденних справ, до того ж різкий запах викликає головний біль і навіть запаморочення, а бізнесменові потрібно мати злагоджене мислення для прийняття рішень. Вибирайте аромат, який довго тримається і нагадує про вольових якостях, це дуже тонкий і ніжний аромат. Наприклад, підійде холодить і освіжаючий парфум, який відмінно бадьорить і допомагає концентруватися на важливих справах.

Вибір парфуму для мачо

Найпростіше вибрати парфум для улюбленця жінок, так як найчастіше він володіє прекрасними зовнішніми даними, відмінно одягається і вміє красиво себе подавати. Можна навіть довго не думати над вибором, але врахуйте, що аромат не повинен бути занадто банальним. Не купуйте аромат з кількома квітковими нотами, це ніяк не відображає характер мачо і його внутрішній світ.

Вибір парфуму для романтика

Романтик - це дуже ніжний чоловік, який реагує на будь-які зміни в погоді і висловлює почуття і емоції за допомогою віршів і красивих слів. Аромат повинен бути спокійним, ніжним і ласкавим, але нм в якому разі не різким.

Вибір парфуму для спортсмена

Для спортсменів випускається окремий парфум від виробників спортивного одягу. Це дуже оригінальний і дивний аромат, який не схожий на інші, тому знайти його в магазині можна дуже просто.


 

You have no rights to post comments