Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Як вибрати жіночі парфуми

Як вибрати жіночі парфуми
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Як вибрати жіночі парфуми

Періодично з'являються нові парфуми, які тут же розкуповують, так як вони стають дуже модними і популярними. Але професіонали категорично проти вчинення подібних покупок, цей запах знайомий всім, і можливо він не підходить вам особисто. Потрібно вибирати саме той аромат, який подобається вам в першу чергу.

Прийдіть у магазин парфумерії та бризніть парфуми на зап'ясті або понюхайте кришку, щоб ознайомитися з ароматом. Але врахуйте, що спирт вивітрюється через кілька хвилин, і проводити проби ароматів у магазині небажано, тому що там багато різних ароматів, і ви можете не відчути саме свій повною мірою. До того ж запам'ятайте, що наносити на одне зап'ясті можна лише один вид духів, непотрібно бризкати відразу 2-3 духів і розраховувати на те, що ви відчуєте аромат повністю. Тим більше що професійні парфумери теж плутаються в запахах, якщо їх відразу кілька в одному місці. Якщо навіть професіонали не відчувають аромат, то звичайні люди не зможуть визначитися з вибором, зате можуть допустити помилку при покупці.

Кілька правил по вибору парфумів:

* Під час покупки можна нервувати, наприклад, якщо в магазині занадто багато народу - ви будете соромитися або відчувати легкий дискомфорт, що змусить вас покинути магазин якомога швидше. Не купуйте перші-ліпші духи, візьміть кілька пробників додому і в комфортній обстановці ознайомтеся з ароматами. Візьміть приблизно 3-5 пробників, але виберіть лише одні духи, або можна вибрати один солодкий і ніжний аромат, і один пристрасний і агресивний.

* Перед покупкою прочитайте ноти, які містяться в парфумах. Ви можете набагато краще зрозуміти аромат, якщо побачите, що в ньому поєднуються квіткові, деревні і цитрусові запахи.

* Завжди беріть додому пробники, це потрібно не стільки для того, щоб відчути аромат повною мірою, але і для виявлення алергії. До того ж ви можете дати понюхати пробник своєму коханому, він у будь-якому випадку скаже вам правду щодо аромату.

* Непотрібно цілий день нюхати різні духи і намагатися зрозуміти, який аромат підходить саме вам. Приділяйте увагу лише декільком духам, а інші залишайте на наступний день, інакше втратите чутливість нюху і не зможете розрізняти аромати.


 

You have no rights to post comments