Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи можна гуляти з дитиною при нежиті?

Чи можна гуляти з дитиною при нежиті?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи можна гуляти з дитиною при нежиті?

Гуляти при нежиті або кашлі можна, але за яких умов?!

Прогулянки на свіжому повітрі ще називають повітряними ваннами. Вони роблять на людину ефект загартовування, тобто організм привчає свій організм боротися з невеликим холодом або вітром. Таким чином, зміцнюється імунітет Вашої дитини. Єдине, що від Вас потрібно - відрізняти прохолодну погоду від вітряної та дощової. При такій погоді організм не може боротися, а вже тим більше ослаблений.

Свіже повітря, особливо якщо ви гуляєте в парку або лісі, здатний поліпшувати кровообіг у всьому організмі, а головне свіже повітря вбиває мікробів і токсини, які накопичилися в організмі. Не дарма ж радять лікарі провітрювати приміщення ...

З нашою думкою згоден знаменитий лікар Євген Комаровський, він також як і ми радить мамам гуляти з дитиною, у якого є нежить чи кашель.

Знищуючи мікроби в організмі, свіже повітря стає якимось ліками для хворої дитини. Однак для прогулянки дуже важливо не сильно одягати дитину. Не потрібно його вкутувати в 10 светрів. Справа в тому, що дитина на вулиці дуже активний, тому він швидко ужарітся і варто йому хоча б на 2 хвилини зупинитися і постояти під вітром, так він захворіє ще більше. Якщо Ви одягаєтеся завжди тепло, то дитину потрібно одягнути трохи слабше, наприклад на одну маєчку менше, щоб він при бігу не сильно ужарівался і відчував себе комфортно.

Не можна гуляти і в дощову погоду, промоклі речі та взуття + холодний вітер, тільки погіршать стан дитини. Перед прогулянкою дитині варто добре висякатися, щоб він дихав виключно носом, інакше заболить ще й горло. Прогулянка не повинна тривати більше години - це оптимальний час для отримання потрібної порції свіжого повітря.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить